Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

АПК є ефективним майданчиком для розвитку ІТ-галузі в Україні – Юрій Косюк

05 жовтня 2017
Переглядів:
815
IMG_3015.jpg

Якщо у нас сьогодні стоїть альтернатива – розвивати проекти з зеленої енергетики або йти шляхом розширення земельного банку, то для нас цікавіше перше. Про це заявив засновник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Косюк, під час свого виступу в секції «Майбутнє агробізнесу. Інвестиції, технології, інновації» в рамках Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), що проходить в столиці сьогодні. 

«Тут ключовим є унікальність, тобто ти робиш те, що не роблять інші і таким чином маєш менше конкурентне середовище»,- сказав Юрій Косюк.

За словами засновника «Миронівського хлібопродукту», наразі компанії  цікаво інвестувати в біогаз, в сонечну енергетику та нові клієнтські проекти. «Тому йти в напрямку розвитку потрібно туди де цікаво, уникальніше і туди, де ти можеш бути кращим»,- зазначив Юрій Косюк.

Також в своєму виступі він зазначив, що аграрна галузь є ефективним майданчиком і потенційно сильним місцем для розвитку ІТ-галузі в Україні. «МХП демонструє свою відкритість, ми фінансуємо багато бізнес-інкубаторів, які можуть допомогти нам рухатися вперед",- сказав Юрій Косюк.

Також він торкнувся питання ефективного менеджменту в аграрній галузі. «Якщо ти навчився управляти 1000 га, то будеш ефективно управляти і 10 тис, і 500 тис. Ефективність - питання менеджменту»,- вважає Юрій Косюк

Учасники Форуму також зазначили, що наразі український АПК позбувається іміджу винятково як експортера сировини, з кожним роком нарощуючи інтелектуальні рішення, застосовуючи робототехніку та інші технології для точного землеробства. При цьому підкреслюється, що важливість хай-теку у цій галузі зростає на тлі зростаючої потреби продовольства у світі.

В рамках роботи секції також розглядаються питання об’єднання розвитку галузей АПК та хай-тек, впровадження нових технологій в роботу сільськогосподарського сектору, вбудови українських агропідприємств в ланцюги доданої вартості в рамках глобального ринку.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua 

 

 

05 жовтня 2017 14:00
переглядів:
815
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.