Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

DuPont Pioneer продовжує інвестувати в українське виробництво насіння

26 вересня 2017
Переглядів:
1064
AgroNews26091702.jpg

Сьогодні компанія DuPont Pioneer оголосила про додаткові інвестиції біля 5 мільйонів доларів США в своє сучасне виробництво насіння, розташоване в с. Стасі, Україна. Ці інвестиції допоможуть задовольнити зростаючий попит на насіння соняшнику Pioneer® серед українських фермерів.

«Сьогодні ми святкуємо подальший крок у відносінах между Pioneer та Україною, які до сих пір забезпечувалі сталий розвиток місцевого сільського господарства. Наш підхід полягає в тому, щоб інвестувати в Україну в інтересах українського сільського господарства з метою розкриття його повного потенціалу. Наша компанія глибоко віддана поставляти продукцію найвищої якості українським фермерам»,- зазначив Ігор Тесленко, керівник сільськогосподарського підрозділу DowDuPontTM в Центральній та Східній Європі, під час офіційної церемонії в с.Стасі перед кількома сотнями гостей - фермерами, партнерами, представниками органів державної влади, ЗМІ та співробітниками.

Відкритий в 2013 році, завод в с.Стасі є найсучаснішою технологію насіннєвого виробництва. Тривалі інвестиції в розширення комплексу чітко демонструють прихильність Pioneer підтримувати українське сільське господарство і постачати високоякісне насіння бренду Pioneer® фермерам по всій країні.

«Я пишаюся тим, що інвестиції DuPontPioneer в цей об’єкт тривають, недивлячись на виклики, з якими стикається Україна. Це допоможе нам значно збільшити виробництво соняшнику та виконати амбіційну задачу з розширення нашої присутності на українському ринку», - повідомив Тесленко.

Компанія DuPont Pioneer інвестувала біля 5 мільйонів доларів США у будівництво нової лінії з виробництва соняшнику на насіннєвому комплексі в с.Стасі Полтавської обл., Україна. Загальні інвестиції в комплекс, розташований в с.Стасі, складають більше 55 мільйонів доларів США.

***

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.   

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища. Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.  

 ®, ™, SM Торгові та сервісні марки DuPont, Pioneer або їх відповідних власників. © 2017 PHII.

 

 

 

26 вересня 2017 14:43
переглядів:
1064
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси