Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Компанія МАЇС провела День поля на Дніпропетровщині

20 вересня 2017
Переглядів:
2250
AgroNews20091701.jpg

15 вересня на базі свого дослідно-демонстраційного полігону у с. Новоолексіївка Синельниківського району Дніпропетровської області, Компанія МАЇС провела День поля, загальною темою якого стало 25-річчя діяльності Компанії в Україні.

 

У рамках заходу гостей ознайомили з основними етапами становлення та розвитку підприємства. Також були презентовані нові гібриди кукурудзи, які цього сезону вперше надійдуть у продаж та спеціальні умови їх придбання.

 

Цього року Компанія МАЇС удосконалила свій формат Дня поля започаткованого минулого року із конкурсним збиранням гібридів кукурудзи селекційним комбайном.

«Ми практично першими почали проводити науково-практичні семінари і Дні поля в Україні. Цей захід для нас вже є 22-м. Це величезний досвід, завдяки якому ми кожного року намагаємося робити Дні поля ще більш корисними для наших клієнтів та партнерів. Ми бачимо зацікавлення учасників тим форматом, який ми запропонували минулого року і тому намагалися ще більше його поліпшити.  Впевнений, що нам це вдалося», - говорить  Віктор Борисов, голова Компанії МАЇС.

Варто зазначити, що цього року на полігоні були висіяні 23 гібрида. Кожен з них мав ділянку як  зі зрошенням, так  і без нього. Потрібно було передбачити, який гібрид покаже найбільшу врожайність на зрошенні, на суходолі і який матиме кращий сумарний результат і на зрошенні, і на суходолі.

«Застосовуючи зрошення, ми намагаємося моделювати умови регіонів з більш сприятливими кліматичними умовами для вирощування кукурудзи. Це показує потенціал рослини», - говорить Юрій Пащенко, директор з розвитку проектів Компанії МАЇС.  

Найкращий показник з врожайності цього року був у найновішого  гібрида ДМС Орфей. На зрошенні він показав результат 106,7 ц/га, а на суходолі 47 ц/га. За ознакою «господарська цінність» кращими виявилися гібриди Візир, ДМС Актив та ДМС Тренд.  Переможці квесту, яким вдалося передбачити врожайність, отримали планшети.

 

"Селекція постійно рухається вперед і пропонує нові, кращі продукти. У середньому гібрид кукурудзи залишається конкурентним 5-7 років на ринку. Потім треба робити заміну гібрида. ДМС Орфей - наш абсолютно новий гібрид - на ринок він потрапить після реєстрації у Державному реєстрі, на що ми очікуємо вже наступного сезону", - зазначив Віктор Борисов.

 

Днем поля Компанія МАЇС завершила період польових презентацій своїх гібридів. На черзі час галузевих виставок, де співробітники Компанії МАЇС продовжить знайомити аграріїв України з гібридами кукурудзи.

 

 

20 вересня 2017 11:24
переглядів:
2250

В Украине семена кукурузы маис, впрочем как и многие другие гибриды, хорошо прижились. У нас очень хорший чернозем.

04.01.2018 00:15
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ