Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

«Битва Агротитанів 2017» подвоює масштаби

08 вересня 2017
переглядів:
1914
750.jpg

Цьогорічну найбільшу в Україні польову демонстрацію техніки «Битва Агротитанів 2017», організаторами якої виступають Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та агроконсалтингова компанія DYKUN, відвідали понад 1600 учасників, серед яких близько 1000 представників аграрних підприємств.

«За два дні роботи ми зустріли понад 1600 відвідувачів, продемонстрували їм 126 одиниць техніки в дії та 350 одиниць в статиці від 65 компаній-партнерів. Це беззаперечний рекорд за 5 років проведення, який доводить, що «Битва Агротитанів» дійсно наймасштабніша демонстрація техніки та технологій для сільського господарства в польових умовах!», - коментують організатори.

Справжні польові випробування на полях Тетіївщини відбувались в межах шести постійно діючих демонстраційних зон, де учасники могли побачити в роботі обприскувачі, сівалки, комбайни, бункери навантажувачі, плуги, глибокорозпушувачі, борони і культиватори. Також, окремо була представлена зона гібридів кукурудзи та агрохімії, де генеральний насіннєвий партнер події «RAGT – Україна» демонстрував 20 високоефективних гібридів кукурудзи, а генеральний агрохімічний партнер «Єврохім-Україна» презентував унікальні агрохімічні добрива, аналогів яким не існує.

Цьогорічна новинка - «зона ранніх посівів» зібрала чимало глядачів, які мали змогу оцінити не лише роботу сівалок на полі, а й її безпосередній результат - 4-х тижневі сходи кукурудзи та пшениці. В зоні демонстрації були представлені 10 агрегатів: від генерального партнера KUHN-Україна, спеціального партнера Poettinger i від партнерів Agrimatco, Favorit, HORSCH та Elvorti.

Справжні запеклі бої велись на демонстрації борін та культиваторів, де українські та іноземні виробники доводили на дії ефективність представленої техніки. 24 агрегати для обробітку ґрунту з шириною захвату 1-7 м та 8-14 м від Poettinger, Велес Агро, Elvorti, Агромаш Краснянка, Уманьферммаш, Амако, KUHN-Україна, Vaderstad, HORSCH, KET, Агромаш Калина, Rich Land та УПЕК боролись за увагу глядачів.

«Битва Агротитанів – це мрія кожного аграрія, попасти в таке місце, де є можливість реально в полі побачити результат змагань виробників. Сьогодні після демонстрацій, ми прийняли рішення придбати дискову борону HORSCH Joker», - прокоментувала Алла Стоянова, директор ФГ «Стоянов А.А», Одеська обл.
Про переваги точного землеробства учасники могли дізнатись в зоні точного землеробства, де компанії-партнери SmartFarming, Біобаланс, Агрікон Україна, Стірфарм, GeoMetr та AgriLab презентували методи діагностики ґрунту, картографування (використання дронів) та переобладнання техніки, а власник «ТАК-Агро» та співорганізатор «Битви Агротитанів» Руслан Голуб поділився першим досвідом застосування систем точного землеробства у себе на господарстві:

«Цьогоріч ми почали використовувати у роботі елементи точного землеробства. Оцінки давати, звісно, зарано — ще не зібрали урожай. Проте, вже відчуваємо перший позитив — економія коштів. Завдяки аналізу ґрунтів та інших показників, ми купували дешевші добрива ніж традиційно, виключно за потреби. Тільки це зекономило нам 3 млн гривень на 1 т добрив. Є відповідна техніка, яка вносить їх диференційовано. Відверто кажучи, до самого точного землеробства нам поки далекувато, але ми працюємо в цьому напрямку. Думаю, роки через 2-3 ми повністю перейдемо на використання точних технологій».
Окремою новинкою цього року стала демонстрація «техніки з пробігом». За задумом організаторів, це дало змогу аграріям оцінити не лише дорогі, я й більш бюджетні одиниці та пересвідчитись, що через декілька років використання певна модель не поступається в ефективності новинкам.

Вражаючий тест-драйв позашляховиків та легкових автомобілів влаштували автомобільні партнери Битви Агротитанів 2017: Suzuki, Renault, Citroen, Scania, Skoda, АІС, Mitsubishi, Fiat та Peugeot. Усі відвідувачі мали змогу випробувати представлені автомобільні новинки на міцність та потужність на спеціально побудованій автотрасі для випробувань.

Особливої уваги заслуговують українські виробники: Завод Кобзаренка, Бердянські жатки, Elvorti, Agromash-Kalina, Уманьфермаш, ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», Veles Agro та LKMZ, які не побоялись іноземного конкурента та брали участь практично у всіх показах сільгосптехніки.

08 вересня 2017 16:40
переглядів:
1914