Продажі сільгосптехніки за півроку зросли на 20-25 %

05.09.2017 16:31
 • “Якщо говорити про ринок продажів сільгосптехніки, то за перше півріччя 2017 року він зріс на 20-25 %. Продажі «Агробудівельного альянсу «АСТРА» збільшилися на 30-35%”, – заявив Ігор Губарєв.

  Приріст продажів він пояснює тим, що компанія мала заділ для росту.

  “Ми активно розвиваємося, навчаємо своїх менеджерів, нарощуємо регіональне представництво. Розуміючи, що у  зв’язку з відсутністю обігових коштів у фермерів та недостатньо розвиненою системою кредитування АПК фінансовими установами, впроваджуємо програми лояльності для наших клієнтів та надаємо відтермінування при купівлі техніки. З нашою технікою фермери переходить на зовсім новий якісний рівень, окуповуючи вкладені кошти в обладнання”, – підкреслив Ігор Губарєв.

  Читайте також: АСТРА відкрила новий офіс у Черкасах

  Довідка:

  «Агробудівельний альянс «АСТРА»- один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Спектр техніки, що поставляється, охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Техніка компанії – це відомі в Європі і світі марки, такі як Fendt, Challenger, Manitou, Berthoud, Bogballe, Horsch, Gregoire Besson, FraMest, Kühne, Fliegl, Valmont / Valley.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: