Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Вчені створюють "термінатора" для бур'янів

11 серпня 2017
Переглядів:
1162
AgroNews10081704.jpg

Ряд британських організацій і компаній зайнялися спільною розробкою автоматизованого точкового розпилювача гербіцидів. Випробування прототипу пристрою анонсуються на 2018 рік.

Британська організація AHDB Horticulture (займається науково-дослідними і дослідно-конструкторськими роботами) візьме участь у фінансуванні нового проекту під кодовою назвою eyeSpot. Розробка може стати революційною в боротьбі з бур'янами. Для реалізації проекту підключили вчених з Університету Редінга, компанії Knight Farm Machinery (провідний британський виробник обприскувачів) і Precision Farming Robotics (виробництво робототехніки для точного землеробства). Такий склад фахівців буде працювати над створенням автоматизованого точкового розпилювача гербіцидів, просто кажучи - термінатора для бур'янів.

В автоматизованому розпилювачі буде реалізована система візуалізації, яка дозволить визначати дозування гербіцидів в залежності від розміру бур'янів. Розробники розраховують, що в ідеалі ЗЗР потраплятимуть виключно на бур'яни, а не на грунт і фермерські культури. Це скоротить витрату гербіцидів приблизно на 90%.

Минулого літа були проведені випробування на капусті. Дослідники вручну розпилювали гербіцид, оскільки автоматичний прототип ще не готовий. Концептуальні дослідження виявили, що ефективність боротьби з бур'янами може перевищити 92%, а використання ЗЗР знизиться на 94% в порівнянні з традиційними методами.

Попередні випробування прототипу заплановані на 2018 рік.

"Це новаторський проект, які об'єднує інженерні та хімічні рішення для боротьби з бур'янами в польових умовах", - розповідає Алістер Мердок, вчений з Університету Редінга.

Передбачається, що точкове обприскування конкретних бур'янів дозволить досягти максимальної ефективності для даних агротехнічних робіт. Мердок називає цей підхід "зрушенням парадигми" в боротьбі з бур'янами.

За матеріалами: aggeek.net

11 серпня 2017 17:23
переглядів:
1162
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.