Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Вчені створюють "термінатора" для бур'янів

11 серпня 2017
Переглядів:
535
AgroNews10081704.jpg

Ряд британських організацій і компаній зайнялися спільною розробкою автоматизованого точкового розпилювача гербіцидів. Випробування прототипу пристрою анонсуються на 2018 рік.

Британська організація AHDB Horticulture (займається науково-дослідними і дослідно-конструкторськими роботами) візьме участь у фінансуванні нового проекту під кодовою назвою eyeSpot. Розробка може стати революційною в боротьбі з бур'янами. Для реалізації проекту підключили вчених з Університету Редінга, компанії Knight Farm Machinery (провідний британський виробник обприскувачів) і Precision Farming Robotics (виробництво робототехніки для точного землеробства). Такий склад фахівців буде працювати над створенням автоматизованого точкового розпилювача гербіцидів, просто кажучи - термінатора для бур'янів.

В автоматизованому розпилювачі буде реалізована система візуалізації, яка дозволить визначати дозування гербіцидів в залежності від розміру бур'янів. Розробники розраховують, що в ідеалі ЗЗР потраплятимуть виключно на бур'яни, а не на грунт і фермерські культури. Це скоротить витрату гербіцидів приблизно на 90%.

Минулого літа були проведені випробування на капусті. Дослідники вручну розпилювали гербіцид, оскільки автоматичний прототип ще не готовий. Концептуальні дослідження виявили, що ефективність боротьби з бур'янами може перевищити 92%, а використання ЗЗР знизиться на 94% в порівнянні з традиційними методами.

Попередні випробування прототипу заплановані на 2018 рік.

"Це новаторський проект, які об'єднує інженерні та хімічні рішення для боротьби з бур'янами в польових умовах", - розповідає Алістер Мердок, вчений з Університету Редінга.

Передбачається, що точкове обприскування конкретних бур'янів дозволить досягти максимальної ефективності для даних агротехнічних робіт. Мердок називає цей підхід "зрушенням парадигми" в боротьбі з бур'янами.

За матеріалами: aggeek.net

11 серпня 2017 17:23
переглядів:
535
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі