Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Комерційний директор «Aгріматко-Україна» Сергій Марченко: Зі своїми клієнтами ми ділимося лише передовими технологіями агросвіту

11 серпня 2017
Переглядів:
1518
AgroNews09081702.jpg

Минулого тижня у с. Худяки на Черкащині відбувся День французького виробника. Захід відвідали представники провідних агрокомпаній України, аграрії та експерти агробізнесу. АgroNews.ua вдалося поспілкуватися з комерційним директором компанії "Aгріматко-Україна" Сергієм Марченком. В невеличкому експрес-інтерв’ю він розповів про основні напрями діяльності компанії та методи ведення бізнесу в Україні. 

АgroNews.ua: Розкажіть, будь-ласка, про основні напрями діяльності Вашої компанії?

Сергій Марченко: Компанія «Агріматко-Україна», заснована в 2000 році і входить до складу групи компаній «Агріматко». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку його господарства, а саме в  таких напрямках як: сільськогосподарська техніка, насіння польових культур, засоби захисту рослин, насіння овочевих культур, мікродобрива, крапельне зрощення, ветеринарні препарати.

АgroNews.ua: Яка основна стратегія успіху Вашої компаніі?

Сергій Марченко: Ми виходимо з того, що нашим агровиробникам повинно бути комфортно працювати. Вони мають думати не про вибір різних продуктів від різних постачальників, а працювати з мінімальною кількістю партнерів, які забезпечать повний спектр послуг, починаючи від техніки і закінчуючи насінням.

АgroNews.ua:  І Ви надаєте такий спектр послуг власним клієнтам?

Сергій Марченко: Коли клієнт приходить в компанію “Aгріматко-Україна”, він отримує не лише повний спектр продуктів, а в першу чергу, консультації, технології та послуги. З клієнтами ми ділимося найбільш передовими технологіями агросвіту, спираючись на досвід 54 країн, в яких представлена компанія “Aгріматко-Україна”.

 

 

11 серпня 2017 13:56
переглядів:
1518
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.