Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Комерційний директор «Aгріматко-Україна» Сергій Марченко: Зі своїми клієнтами ми ділимося лише передовими технологіями агросвіту

11 серпня 2017
Переглядів:
1113
AgroNews09081702.jpg

Минулого тижня у с. Худяки на Черкащині відбувся День французького виробника. Захід відвідали представники провідних агрокомпаній України, аграрії та експерти агробізнесу. АgroNews.ua вдалося поспілкуватися з комерційним директором компанії "Aгріматко-Україна" Сергієм Марченком. В невеличкому експрес-інтерв’ю він розповів про основні напрями діяльності компанії та методи ведення бізнесу в Україні. 

АgroNews.ua: Розкажіть, будь-ласка, про основні напрями діяльності Вашої компанії?

Сергій Марченко: Компанія «Агріматко-Україна», заснована в 2000 році і входить до складу групи компаній «Агріматко». Головними напрямками діяльності компанії є забезпечення сільськогосподарських виробників найкращими продуктами для розвитку його господарства, а саме в  таких напрямках як: сільськогосподарська техніка, насіння польових культур, засоби захисту рослин, насіння овочевих культур, мікродобрива, крапельне зрощення, ветеринарні препарати.

АgroNews.ua: Яка основна стратегія успіху Вашої компаніі?

Сергій Марченко: Ми виходимо з того, що нашим агровиробникам повинно бути комфортно працювати. Вони мають думати не про вибір різних продуктів від різних постачальників, а працювати з мінімальною кількістю партнерів, які забезпечать повний спектр послуг, починаючи від техніки і закінчуючи насінням.

АgroNews.ua:  І Ви надаєте такий спектр послуг власним клієнтам?

Сергій Марченко: Коли клієнт приходить в компанію “Aгріматко-Україна”, він отримує не лише повний спектр продуктів, а в першу чергу, консультації, технології та послуги. З клієнтами ми ділимося найбільш передовими технологіями агросвіту, спираючись на досвід 54 країн, в яких представлена компанія “Aгріматко-Україна”.

 

 

11 серпня 2017 13:56
переглядів:
1113
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі