Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Нове життя хутору Обирок: фестивалі, жнива афроукраїнців та багато туристів

09 серпня 2017
переглядів:
1509
20664008_1751572858203632_7956846310816818538_n_0.jpg

Серед глухих лісових хуторів Чернігівщини є один особливий. Це хутор Обирок. Свого часу з нього виїхали майже всі мешканці, але завдяки українським митцям-дауншифтерам, він отримав нове життя.

Як повідомляє експерт ФАО Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook, щорічно тут проводиться кілька фестивалів, на які приїздить багато людей з різних регіонів України та з інших країн.

«Афроукраїнці в лісовому хуторі Чернігівщини, що серпом жнуть органічну пшеницю, молотять її та випікають в печі свіжий хліб? Це реалії і не жарти. Сам бачив нещодавно на вихідних»,- поділився враженнями від відвідування хутору Андрій Ярмак, зазначивши, що дуже приємно бачити подібні ініціативи в сільській місцевості. Чим живе хутор дивіться у невеличкій фотопідбірці.

 

 

09 серпня 2017 10:00
переглядів:
1509