Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Нове життя хутору Обирок: фестивалі, жнива афроукраїнців та багато туристів

20664008_1751572858203632_7956846310816818538_n_0.jpg

Серед глухих лісових хуторів Чернігівщини є один особливий. Це хутор Обирок. Свого часу з нього виїхали майже всі мешканці, але завдяки українським митцям-дауншифтерам, він отримав нове життя.

Як повідомляє експерт ФАО Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook, щорічно тут проводиться кілька фестивалів, на які приїздить багато людей з різних регіонів України та з інших країн.

«Афроукраїнці в лісовому хуторі Чернігівщини, що серпом жнуть органічну пшеницю, молотять її та випікають в печі свіжий хліб? Це реалії і не жарти. Сам бачив нещодавно на вихідних»,- поділився враженнями від відвідування хутору Андрій Ярмак, зазначивши, що дуже приємно бачити подібні ініціативи в сільській місцевості. Чим живе хутор дивіться у невеличкій фотопідбірці.