Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаю

07 серпня 2017
Переглядів:
11593
AgroNews02081702.jpg

Доцільність використання засобів захисту рослин на сьогодні майже не викликає запитань у жодного фермера. Адже саме так можна ефективно захистити свої майбутні врожаї від різного типу шкідливих організмів. Дотримуючись адаптованої технології вирощування яка включає застосування засобів захисту рослин, аграрій захистить свої посіви від бур'янів, шкідників та хвороб.

Хімічні засоби захисту рослин (ЗЗР) допомагають майже повністю вирішити подібну проблему. Якщо раніше, культура не отримувала належного захисту від хвороб, шкідників, то сьогодні ситуація змінилася і є усі необхідні засоби які на високому рівні контролюють зазначені шкідливі організми. Що стосується бур'янів, їх також знищують за використання сучасних гербіцидів. Окрім гербіцидів загальний рівень забур’яненості контролюють ще й за допомогою різних заходів обробітку ґрунту.

 «У захисті рослин дуже важливо раціонально та обґрунтовано використовувати пестициди у своїх посівах або насадженнях. Якщо аграрій не порушує рекомендацій виробників, консультується з ними, не купує продукти сумнівного походження у неперевірених компаніях, а довіряє лише серйозним компаніям, які довгий час прозоро працюють на даному ринку – він завжди отримує найвищі результати!» - розповідає Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації UKRAVIT - найбільшого українського виробника ЗЗР та мікродобрив.

Досвідчені агрономи добре знають, що застосовувати пестициди з року в рік необхідно з різних хімічних груп. Не можна покладатися на один і той же препарат, не рекомендовано віддавати перевагу лише одній хімічній групі пестицидів, навіть якщо вони задовольняють потреби. В іншому випадку досить швидко буде розвиватися резистентність. Необхідно чергувати препарати із різних хімічних груп які мають різні сайти дії на шкідливі організми або впроваджувати бакові суміші.

«Розумне застосування того чи іншого препарату дозволить отримати високу ефективність його дії та надійно і довготривало захистити посіви, зібравши натомість щедрий врожай»,- підкреслив Олександр Мигловець.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 135 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

 

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул. Дегтярівська, 25/1.
Гаряча лінія: 0 800 301 401

07 серпня 2017 09:21
переглядів:
11593

Мы лично пользуемся агрохимиками и покупаем Средства защиты растений только украинского производства , работают прекрасно и недорого

21.12.2017 15:40
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ