Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Витрати на застосування ЗЗР окуповуються аграріям у 5-12 разів - Олександр Мигловець

IMG_1806.jpg

Щорічно, потенційний світовий урожай продовольчих культур знижений від шкідників, хвороб та бур'янів приблизно на 20-25%. У зв'язку з цим важко переоцінити роль засобів захисту рослин.

Відзначимо, що захист рослин ґрунтується на принципах регулювання чисельності шкідливих організмів в агрофітоценозах, утриманні їх на господарсько безпечному рівні.

Основне завдання захисту рослин - це контролювати різні види шкідливих організмів, а також вчасно передбачити і усунути їх появу і, по можливості, зменшити масштаби поширення і підвищити рентабельність сільськогосподарського виробництва.

«Одним із основних засобів підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва є хімічний спосіб контролю хвороб, шкідників і бур'янів у посівах сільськогосподарських культур, який сприяє значному зменшенню втрат в сільському і лісовому господарстві, деревообробній промисловості. Витрати на їх застосування окуповуються в 5-12 разів. З їх допомогою підвищується урожайність, збільшується термін зберігання, покращується зовнішній вигляд фруктів, ягід та овочів.

«На землі щорічно використовується понад мільйон тонн пестицидів, причому більше 60% з них - в сільському господарстві. Однак при їх застосуванні необхідно неухильне дотримання регламентів і технологій застосування, так як в разі їх порушення відзначається розвиток стійких видів шкідливих організмів, забруднення навколишнього природного середовища (грунт, водні джерела, повітря), продовольства і кормів, негативний вплив на корисну фауну, флору і людини» , - розповідає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР групи компаній UKRAVIT Олександр Мигловець.

За словами експерта, на сьогоднішній день у світі пропонується вибір з майже 5000 різноманітних видів пестицидів і 700 хімічних інгредієнтів.

«Найбільшим сегментом ринку засобів захисту рослин залишаються гербіциди. Сьогодні на їх частку припадає понад 40% світового обсягу, що в грошовому еквіваленті становить на рівні 21,9 млрд. доларів. Важливими сегментами ринку залишаються гербіциди для зернових, сої, кукурудзи та соняшнику», - зазначає Олександр Мигловець.

При цьому, за словами Олександра Мигловця, ринок ЗЗР в Україні на сьогоднішній день пропонує аграріям передові рішення щодо захисту своїх посівів.

«У портфелі компанії UKRAVIT є всі необхідні пестициди та агрохімікати, які з великим успіхом використовуються як на приватних присадибних ділянках, так і в промисловому секторі. При цьому вся продукція компанії UKRAVIT відповідає європейським і світовим стандартам якості», - підкреслив Олександр Мигловець.

«Усі без винятку ЗЗР і мікродобрива UKRAVIT є адаптованими та надійними  до усіх ґрунтово-кліматичних зон України, їх якість і ефективність на одному рівні з мультинаціональними продуктами, а вартість в рази менша. І це якраз вигідне рішення для українських аграріїв, які намагаються знизити витрати на виробництво і зменшити собівартість одиниці вирощуваної продукції.», - підкреслює Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT.

Довідка: UKRAVIT – один із лідерів ринку засобів захисту рослин. Виробляє та продає пестициди, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

 

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул. Дегтярівська, 25/1.
Гаряча лінія: 0 800 301 401

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси