Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Витрати на застосування ЗЗР окуповуються аграріям у 5-12 разів - Олександр Мигловець

04 серпня 2017
Переглядів:
4869
IMG_1806.jpg

Щорічно, потенційний світовий урожай продовольчих культур знижений від шкідників, хвороб та бур'янів приблизно на 20-25%. У зв'язку з цим важко переоцінити роль засобів захисту рослин.

Відзначимо, що захист рослин ґрунтується на принципах регулювання чисельності шкідливих організмів в агрофітоценозах, утриманні їх на господарсько безпечному рівні.

Основне завдання захисту рослин - це контролювати різні види шкідливих організмів, а також вчасно передбачити і усунути їх появу і, по можливості, зменшити масштаби поширення і підвищити рентабельність сільськогосподарського виробництва.

«Одним із основних засобів підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва є хімічний спосіб контролю хвороб, шкідників і бур'янів у посівах сільськогосподарських культур, який сприяє значному зменшенню втрат в сільському і лісовому господарстві, деревообробній промисловості. Витрати на їх застосування окуповуються в 5-12 разів. З їх допомогою підвищується урожайність, збільшується термін зберігання, покращується зовнішній вигляд фруктів, ягід та овочів.

«На землі щорічно використовується понад мільйон тонн пестицидів, причому більше 60% з них - в сільському господарстві. Однак при їх застосуванні необхідно неухильне дотримання регламентів і технологій застосування, так як в разі їх порушення відзначається розвиток стійких видів шкідливих організмів, забруднення навколишнього природного середовища (грунт, водні джерела, повітря), продовольства і кормів, негативний вплив на корисну фауну, флору і людини» , - розповідає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР групи компаній UKRAVIT Олександр Мигловець.

За словами експерта, на сьогоднішній день у світі пропонується вибір з майже 5000 різноманітних видів пестицидів і 700 хімічних інгредієнтів.

«Найбільшим сегментом ринку засобів захисту рослин залишаються гербіциди. Сьогодні на їх частку припадає понад 40% світового обсягу, що в грошовому еквіваленті становить на рівні 21,9 млрд. доларів. Важливими сегментами ринку залишаються гербіциди для зернових, сої, кукурудзи та соняшнику», - зазначає Олександр Мигловець.

При цьому, за словами Олександра Мигловця, ринок ЗЗР в Україні на сьогоднішній день пропонує аграріям передові рішення щодо захисту своїх посівів.

«У портфелі компанії UKRAVIT є всі необхідні пестициди та агрохімікати, які з великим успіхом використовуються як на приватних присадибних ділянках, так і в промисловому секторі. При цьому вся продукція компанії UKRAVIT відповідає європейським і світовим стандартам якості», - підкреслив Олександр Мигловець.

«Усі без винятку ЗЗР і мікродобрива UKRAVIT є адаптованими та надійними  до усіх ґрунтово-кліматичних зон України, їх якість і ефективність на одному рівні з мультинаціональними продуктами, а вартість в рази менша. І це якраз вигідне рішення для українських аграріїв, які намагаються знизити витрати на виробництво і зменшити собівартість одиниці вирощуваної продукції.», - підкреслює Віталій Ільченко, власник групи компаній UKRAVIT.

Довідка: UKRAVIT – один із лідерів ринку засобів захисту рослин. Виробляє та продає пестициди, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

 

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул. Дегтярівська, 25/1.
Гаряча лінія: 0 800 301 401

04 серпня 2017 09:15
переглядів:
4869
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси