Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Хочеш якісні ЗЗР? Купуй українське!

AgroNews31071701.jpg

Рослини потрібно не лише підживлювати, але ще обробляти від хвороб, а також захищати від ворогів і непрошених «нахлібників» - комах-шкідників. Головний фактор у виборі ефективного препарату захисту рослин – це правильне використання і висока якість. Саме тому до вибору засобів хімічного захисту рослин слід підходити з особливою часткою відповідальності.

За останні десятиліття в головах багатьох аграріїв міцно закріпилася думка: «хочеш якісний продукт – купуй імпортне». Але в Україні є компанії, які руйнують цей стереотип. Однією з них є Група компаній UKRAVIT  - потужний вітчизняний виробник засобів захисту рослин та добрив із мікроелементами, добре відомих на внутрішньому, а з 2012 року й на зовнішніх ринках.

Вітчизняний лідер ринку ЗЗР «UKRAVIT» пропонує інноваційні та бюджетні рішення для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин та мікродобрив. «UKRAVIT» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів і домогтися максимальної рентабельності виробництва як в багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі. З метою зменшення факторів небезпеки і захисту населення від зооантропонозних інфекцій, створення безпечних умов господарювання і проживання населення України, мінімізації економічних збитків від шкідників в народному господарстві, компанія здійснює оптову та роздрібну продаж препаратів для дезінсекції та дератизації.

Попит на продукцію вітчизняного виробника зростає і на внутрішньому, і на зовнішньому ринках. Тому на меті компанії за п’ять років збільшити виробництво пестицидів та агрохімікатів щонайменше до 30 %.  

«Ми займаємо близько 7% ринку, але з кожним роком цей відсоток збільшується. Вже в цьому році у нас іде суттєвий приріст. Зараз ми експортуємо у Грузію та Молдову, також є попит в інших країнах, є значна потреба і на внутрішньому ринку, і ми плануємо розширити географію нашого експорту», - зазначає  власник  Групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко.

«У Компанії «UKRAVIT» є задача зробити так, щоб виробництво у фермера було дійсно ефективним. На сьогоднішній день є досить чітке завдання – використовувати хімічні засоби так, щоб кожній окремій ділянці землі приділяти увагу, щоб у першу чергу, аналізувати, що є у цьому ґрунті, і вже після цього розуміти, що необхідно рекомендувати фермеру» - зазначає Володимир Маліновський, доктор хімічних наук.

Фахівці компанії ретельно досліджують місцеві умови і виробляють спеціалізований продукт саме під них. При цьому відбувається дотримання трьох головних принципів: продукт має якісно виконувати свої основні функції, він має давати споживачу більший і якісніший врожай, а також відповідати найсуворішим екологічним стандартам.

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси