Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Компанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзи

AgroNews17071705.jpg

11 липня 2017 р. експерти компанії DuPontPioneer Україна представили результати агрономічних дослідів кукурдзи на ранніх етапах розвитку. Ці практичні результати дають змогу отримати обєктивну інформацію щодо поведінки рослини при певних стресових умовах.

 

Протягом більше 90 років міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer продовжує демонструвати лідерство у селекції та експертизу у вирощуванні різних культ

«З першого дня нашого існування ми неуклінно дотримуємося принципу «Правильний гібрид правильному гектару», пропонуючи фермерам по всьому світу наші передові рішення щодо збільшення ефективності та максимізації прибутку», - зазначив Роман Нижник, Керівник депараменту продажів та маркетингу компанії DuPontPioneer Україна, під час практичного семінару для клієнтів та представників ЗМІ. Захід відбувся на базі Агрокомплексу «Степанецьке» у Черкаській області, де компанія DuPont Pioneer заклала досліди з вирощування кукурудзи в стресових умовах.

 

«Ми відтворили стресові умови, які можуть статися під час вирощування кукурудзи - граду чи вимерзання, нерівномірності густоти висіву, ущільнення грунту – при різних термінах висіву, і таким чином отримали практичні результати, які дозволять нам правильно підібрати технологію для збереження рослини при настанні тих чи інших випадків, - прокоментував керівник проекту Володимир Андрущенко, Менеджер по продукту DuPontPioneer Україна.Таким чином ми маємо змогу удосконалювати наші знання, щоб супроводжувати клієнта не лише під час вибору та купівлі нашого продукту, але і бути поруч в полях і ділитися досвідом».

 

Наприклад, один із дослідів дозволяє визначити особливість реакції гібридів з різним ФАО на важке пошкодження рослин градом, морозами тощо, і дає розуміння, що таке пошкодження є критичним для ранніх гібридів вже на стадії 4-5 листків, а от гібриди з ФАО 95 можуть відновитися, навіть якщо зазнали таких пошкоджень на стадії 6-7 справжнього листка.

 «Аналогічні досліди компанія DuPontPioneer проводить на всіх територіях, де продає продукт, а це майже 90 країн. Наші колеги намагаються бути винахідливими, відтворюють у польових умовах можливі стресові ситуації для наших гібридів та спостерігать за ними. Ця робота ведеться пліч-о-пліч з селекційним відділом для подальших досліджень та розробок новітніх гібридів», - прокоментувала Сенді Ендікотт, старший міжнародний менеджер по агрономії DuPont Pioneer.

 

Під час заходу гості могли змогу також дізнатися про останні тенденції насіннєвого ринку, особливості вирощування ріпаку, технологічні поради та діючу програму пересіву.  

 ***

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.   

 

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища. Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.  

 

 

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси