Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Експорт українського меду сягнув рекордної позначки

13 липня 2017
переглядів:
7227

Україна в першому півріччі 2017 року встановила рекорд з експорту меду. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Анна Бурка, консультант міжнародної продовольчої організації FAO. За даними експерта, за  перші шість місяців поточного сезону  Україна експортувала 29,6 тис. тон. меду, цей показник практично вдвічі перевищує  обсяг  першого півріччя 2016 року  і взагалі є найбільшим обсягом вказаного періоду за всю історію Незалежності України.

Найбільший обсяг продукції було експортовано у березні-квітні 2017 року, коли об’єм експорту  склав 7 та 6,1 тис. тон відповідно, і тим самим,  перевищив показники минулого року в 3,5 рази.

Серед покупців українського меду на іноземному ринку продовжують лідирувати США, їх частка в загальному українському експорті склала майже 37%.  Як стверджує пані Бурка, ця тенденція буде зберігатися і надалі, оскільки на ринку США зараз характерні підвищений інтерес та попит на мед серед населення. Проте, на фоні зростаючого попиту, ринок США лише на 30% відсотків забезпечується продукцією вітчизняного виробництва, а основна частка 70% забезпечується імпортним постачанням, що відповідно відкриває непогані можливості для України.

На другому місці у рейтингу країн-покупців українського меду знаходиться Німеччина, із часткою 19,9%, а на третьому Польща із показником 10,8%.

Слід  відмітити, що найбільший обсяг меду Україна традиційно експортує в другій половині  сезону, згідно даних офіційної статистики , в період з липня по грудень 2016 року, на зовні було продано майже 42 тис. тон меду або 75% від річного обсягу.


13 липня 2017 15:38
переглядів:
7227