Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Завчасно виявлені шкідливі організми та обробка посівів – запорука доброго врожаю фермера

jpg.

Літній сезон – гаряча пора для українських аграріїв. В багатьох регіонах країни стартувала жнивна кампанія. Тим же, кому тільки доведеться вступити в «битву за врожай» саме час подумати про обробку своїх посівів, адже високі температури повітря та волога сприяють розмноженню та розповсюдженню різного роду шкідників і хвороб, які здатні значно пошкодити посіви сільгоспкультур. Які препарати необхідно використовувати на даному етапі AgroNews.ua дізналися у керівника відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Групи компаній UKRAVIT Олександра Мигловця.

За словами експерта, в поточний період сезону фермерам варто постійно оцінювати стан своїх посівів, проводячи своєчасний моніторинг полів, адже завчасно виявлені хвороби, шкідники та проведена обробка є запорукою збереження врожаю.

«В портфелі компанії UKRAVIT є ряд високоякісних засобів захисту рослин для промислового сектору, що відповідають всім необхідним світовим стандартам якості»,- зазначив Олександр Мигловець.

Наприклад, контроль хвороб у посівах соняшнику рекомендовано здійснювати за допомогою трьохкомпонентного фунгіциду  «Капітал» від компанії UKRAVIT. «Це ж саме стосується і сої. На сьогодні посіви як соняшнику так і сої знаходяться в різних фазах росту – в залежності від регіону. Але саме у ці періоди необхідно проводити або профілактичне обприскування або лікувальну обробку»,- зазначив Олександр Мигловець.

Варто зазначити, що препарат «Капітал» є інноваційним трьохкомпонентним фунгіцидом на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту посівів соняшнику та сої від широкого спектру хвороб.

Тим, хто займається вирощуванням кукурудзи, також не варто нехтувати обробкою, в першу чергу від бавовникової совки та кукурудзяного стеблового метелика, адже ігнорування даних шкідників в подальшому призведе до недоотримання значної частки врожаю. В портфелі компанії для цього є ряд інсектицидів.  Це, перш за все, інсектициди «Антиколорад Макс» і «Хлорпірівіт-агро».

Якщо посіви знаходяться близько біля сіл або поблизу полів знаходяться бджолині сімї, то можливо скористатися продуктом «АЦ Люкс» для того, щоб не завдати їм шкоди.

За словами Олександра Мигловця, за останні 3-4 роки практично кожне господарство, що займається вирощуванням сої, зіткнулося із проблемою кліща в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Тому фермери повинні проводити постійний моніторинг своїх посівів на предмет виявлення зазначеного шкідника. З настанням липня, температура повітря підвищується що оптимально сприяє для розмноження і поширення кліщів як у посівах сої так і інших культурах. У цьому випадку аграріям необхідно користуватися для обприскування полів новою розробкою компанії UKRAVIT – препаратом «Антикліщ Макс».  

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 135 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси