Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Страхування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільності

05 липня 2017
Переглядів:
13219
AgroNews04071702.jpg

ТОВ «АГРОРИСК» запускає програму розширеного покриття для озимих культур при страхуванні на період перезимівлі. Програма розрахована на покриття ризиків від осінньої посухи на період  20 серпня – 30 листопада (для озимого ріпаку) з відшкодуванням за збитки восені 50% від страхової суми по полю. Страховим випадком вважається неприйняття полів з озиминою на страхування перезимівлі.  

Варто зазначити, що дана програма ТОВ «АГРОРИСК»  пропонується як додаткове покриття до програми страхування на період перезимівлі і розрахована, перш за все, на озимий ріпак. Програмою покривається ризик отримання слабих пагонів озимих культур внаслідок дії посушливих умов в осінній період, які нездатні перезимувати. При цьому в програмі додаткового покриття страхових ризиків пропонується зменшення кількості полів, поданих на страхування за програмою на період перезимівлі.

«Тариф на програму розширеного покриття від ТОВ «АГРОРИСК» встановлюється у розмірі 50% від стандартного тарифу на період перезимівлі. Розмір франшизи – той же, що для страхування перезимівлі» - зазначає Володимир Юдін, гендиректор компанії «АГРОРИСК».

При цьому кінцевою датою повідомлення про загибель посівів, що необхідно для виплати фермеру страхових виплат за вищеназваною програмою, є  1 грудня 2017 р.

Тож, для того, щоб отримати виплати страхового відшкодування необхідно враховувати:

a) договір страхування має бути підписаний по відношенню до всіх полів, засіяних культурою в господарстві;

b) договір страхування має бути підписаний щонайменше за 1 тиждень до посіву та вступає в дію після проведення обстеження усіх полів та підтвердження належного стану рослин;

с) задискування полів, які не відповідають вимогам прийняття до страхування та не прийнятим на страхування.

Яким же чином програма розширеного покриття для озимих культур від ТОВ «АГРОРИСК» працює на практиці?

Наприклад: у серпні 2017 р. господарство укладає договір страхування на осінній період, який буде передувати договору страхування на період перезимівлі 2017-18рр. На страхування приймаються усі поля під культурою, що наявні в господарстві.

У серпні місяці проводиться обов’язковий передстраховий огляд, який має на меті підтвердити факт посіву та нормальний стан паростків.

Тариф на страхування осеней посухи встановлюється у розмірі 50% від тарифу на період перезимівлі, тобто, якщо стандартний тариф на період перезимівлі складає 5%, тариф на осінній період складатиме 2,5%.

У випадку дії несприятливих погодних умов (посухи) та нездатності рослин до перезимівлі проводиться огляд постраждалих посівів у листопаді, до вступу в дію договору страхування на перезимівлю. 

Якщо за результатами обстеження деякі поля підлягають виключенню з покриття на перезимівлю, то вважається, що на них вплинула посуха. Відшкодування у відношенні таких полів виплачується тільки після проведення на них дискування.

При цьому договір страхування продовжує свою дію по відношенню до решти застрахованих полів. 

Фахівці компанії «АГРОРИСК» надають професійну консультацію і допомогу щодо страхування с/г ризиків, а саме оцінки, супроводу, оцінки збитків. Звернутися до фахівців ви можете за формою: http://agrorisk.biz/pro-kompaniyu/zvyazatisya-z-nami/, за телефоном: +38 (044) 284 94 14 або відвідавши офіс у Києві за адресою  вул. Драгомірова 10/10 оф.66.

 

 

 

 

05 липня 2017 08:00
переглядів:
13219
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ