Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Страхування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільності

AgroNews04071702.jpg

ТОВ «АГРОРИСК» запускає програму розширеного покриття для озимих культур при страхуванні на період перезимівлі. Програма розрахована на покриття ризиків від осінньої посухи на період  20 серпня – 30 листопада (для озимого ріпаку) з відшкодуванням за збитки восені 50% від страхової суми по полю. Страховим випадком вважається неприйняття полів з озиминою на страхування перезимівлі.  

Варто зазначити, що дана програма ТОВ «АГРОРИСК»  пропонується як додаткове покриття до програми страхування на період перезимівлі і розрахована, перш за все, на озимий ріпак. Програмою покривається ризик отримання слабих пагонів озимих культур внаслідок дії посушливих умов в осінній період, які нездатні перезимувати. При цьому в програмі додаткового покриття страхових ризиків пропонується зменшення кількості полів, поданих на страхування за програмою на період перезимівлі.

«Тариф на програму розширеного покриття від ТОВ «АГРОРИСК» встановлюється у розмірі 50% від стандартного тарифу на період перезимівлі. Розмір франшизи – той же, що для страхування перезимівлі» - зазначає Володимир Юдін, гендиректор компанії «АГРОРИСК».

При цьому кінцевою датою повідомлення про загибель посівів, що необхідно для виплати фермеру страхових виплат за вищеназваною програмою, є  1 грудня 2017 р.

Тож, для того, щоб отримати виплати страхового відшкодування необхідно враховувати:

a) договір страхування має бути підписаний по відношенню до всіх полів, засіяних культурою в господарстві;

b) договір страхування має бути підписаний щонайменше за 1 тиждень до посіву та вступає в дію після проведення обстеження усіх полів та підтвердження належного стану рослин;

с) задискування полів, які не відповідають вимогам прийняття до страхування та не прийнятим на страхування.

Яким же чином програма розширеного покриття для озимих культур від ТОВ «АГРОРИСК» працює на практиці?

Наприклад: у серпні 2017 р. господарство укладає договір страхування на осінній період, який буде передувати договору страхування на період перезимівлі 2017-18рр. На страхування приймаються усі поля під культурою, що наявні в господарстві.

У серпні місяці проводиться обов’язковий передстраховий огляд, який має на меті підтвердити факт посіву та нормальний стан паростків.

Тариф на страхування осеней посухи встановлюється у розмірі 50% від тарифу на період перезимівлі, тобто, якщо стандартний тариф на період перезимівлі складає 5%, тариф на осінній період складатиме 2,5%.

У випадку дії несприятливих погодних умов (посухи) та нездатності рослин до перезимівлі проводиться огляд постраждалих посівів у листопаді, до вступу в дію договору страхування на перезимівлю. 

Якщо за результатами обстеження деякі поля підлягають виключенню з покриття на перезимівлю, то вважається, що на них вплинула посуха. Відшкодування у відношенні таких полів виплачується тільки після проведення на них дискування.

При цьому договір страхування продовжує свою дію по відношенню до решти застрахованих полів. 

Фахівці компанії «АГРОРИСК» надають професійну консультацію і допомогу щодо страхування с/г ризиків, а саме оцінки, супроводу, оцінки збитків. Звернутися до фахівців ви можете за формою: http://agrorisk.biz/pro-kompaniyu/zvyazatisya-z-nami/, за телефоном: +38 (044) 284 94 14 або відвідавши офіс у Києві за адресою  вул. Драгомірова 10/10 оф.66.

 

 

 

 

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси