Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Як вертикальна обробка ґрунту допоможе збільшити врожай

AgroNews03071703.jpg

В Україні в  самому розпалі збиральна компанія. Однак вже зовсім скоро, по її завершенню, аграріям доведеться знову обробляти свої поля перед майбутньою посівною. Вважаємо, немає потреби говорити про те, що успіх майбутнього врожаю прямо пропорційно залежить від того, наскільки якісно буде проведена передпосівна підготовка ґрунту. І тут велику роль відіграє техніка, яку буде використовувати фермер при проведенні сільгоспробіт. Значно збільшити майбутній урожай можливо завдяки відносно молодій американській технології вертикальної обробки ґрунту. І тут незамінним помічником буде агрегат для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005.

Відзначимо, що головна особливість вертикальної обробки - відсутність в структурі ґрунту шарів підвищеної щільності, які утворюються при традиційній горизонтальній обробці після проходження різних машин.

Дискова борона, культиватор, плуг і інші агрегати при горизонтальній обробці залишають після себе шари підвищеної щільності, які знаходяться на різній глибині. В результаті коріння рослин ростуть в сторони.

Відсутність шарів підвищеної щільності при вертикальній обробці ґрунту дозволяє корінню рости не в сторони, а вглиб. Тому такі рослини більш посухостійкі, отримують більше поживних речовин і в цілому мають набагато більш розвинену кореневу систему, що забезпечує на всіх типах ґрунтів і всіх культурах середню прибавку врожаю 8,5 ц / га.

Агрегат для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005, вироблений компанією KUHN в США, обладнаний ексклюзивною системою подрібнення ґрунту Star Wheel, що забезпечує подрібнення пожнивних залишків і їх змішування з ґрунтом без зрізання землі в найбільш важливих зонах посіву та розвитку молодих сходів.

Спеціальні дискові ножі Excelerator, встановлені на даний агрегат, за допомогою особливих краєвидних зазубрин, захоплюють і зрізають пожнивні залишки до відповідного розміру. Ця 32-х желобова конструкція легко проникає в ґрунт, створює невеликий клубок і починає процес змішування пожнивних залишків з ґрунтом. При цьому глибина обробки ґрунту становить до 9 см, а завдяки робочій ширині агрегату  KUHN Krause Excelerator 8005 від 7,5 до 15,2 м досягається максимальна продуктивність при роботі в полі.

KUHN Krause Excelerator 8005 має два ряди запатентованих ріжучих дисків Excalibur діаметром 560 мм з 32 спеціальними канавками і відстанню між дисками 10 см.При цьому різні переміщення ґрунту і змішування пожнивних залишків досягаються шляхом настройки кута атаки дискових батарей від 1 до 5 градусів.

Важливим фактором для фермера є також те, що єдина робоча глибина при обробці ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005 по всій машині досягається постійним гідравлічним тиском, створюваним трактором для послідовного подрібнення пожнивних залишків. Це позбавляє аграрія від необхідності додавання або видалення додаткової механічної ваги.

Завдяки своїй функціональності, практичності і простоті використання агрегати для вертикальної обробки ґрунту KUHN Krause Excelerator 8005 задовільнять потреби аграрія в якісній обробці землі, а також допоможуть збільшити майбутні врожаї.

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси