Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Відміна ветеринарного свідоцтва сприяла поширенню АЧС по Україні

26 червня 2017
Переглядів:
4928
42_08.jpeg

Після скасування "форми №2" кілька свиновідгодівельних комплексів здійснили бездокументне перевезення зараженого "африканкою" поголів'я свиней на м'ясопереробні підприємства.

Бездумне скасування ветеринарного свідоцтва (так звана форма № 2) призвела до втрати такого інструменту як можливість простежити переміщення продукції тваринного походження. Про це у своїй статті для DT.UA пише оглядач Володимир Чопенко.

Автор вказує, що коли аграрний міністр Олексій Павленко скасував карантинні та ветеринарні сертифікати, він, очевидно, не зовсім розумів, що цим самим "підіграє" африканській чумі свиней.

Так, ветеринарне свідоцтво супроводжувало продукцію тваринного походження до пункту призначення із зазначеними в документі ідентифікаційним номером, серією і номером паспорта, номером ветеринарної картки тварини, від якої отримано продукцію. У ньому підтверджувався ветеринарно-санітарний стан товару і благополуччя місцевості, звідки він походить.

За ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території чи в конкретному свинарнику, карантину через ту ж таки АЧС ветеринарна служба такий дозвіл, зрозуміло, не видавала. Це стосувалось і транспортування фуражного зерна як переносника інфекції.

"Після спрощенства кілька промислових свиновідгодівельних комплексів 2016 року здійснили бездокументне перевезення поголів'я на м'ясопереробні підприємства України. Поголів'я, зараженого "африканкою"! Найголовніше, керівництво комплексів знало про біду і потайки збувало інфікованих свиней, аби спекатися проблеми на своїх територіях. Це був усвідомлений злочин! Невдовзі в цих областях оголосили карантин…", – констатує автор.

26 червня 2017 10:10
переглядів:
4928

Нажаль на сьогоднішній день така проблема з відміною Форми - 2 стосується не тільки мясних продуктів ,а й молочної продукції.Тому що в Україні не виробляється стільки молока скільки продають продукції з останнього . Тому потрібно задуматись , чи молоко спживаємо, це стосується і мяса

26.06.2017 10:58
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.