Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Які новинки представив аграріям вітчизняний виробник ЗЗР?

26 червня 2017
Переглядів:
5299
AgroNews23061710.jpg

Вітчизняний виробник ЗЗР та мікродобрив група компаній UKRAVIT на даний час має найбільший серед країн Європи та Азії портфель  з 135 препаратів. Про це повідомив Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР компанії UKRAVIT,  під час Міжнародного Дня відкритих дверей «Нові горизонти», який проходив у Черкасах.

«UKRAVIT  на сьогоднішній день має 4 напрямки діяльності: засоби захисту рослин для промислового сектору, продукція для власників присадибних ділянок і домогосподарств ТМ «Аптека садівника», добрива з вмістом мікроелементів, професійні засоби для проведення дезінфекції та дератизації»,  – зазначив Олександр Мигловець.

Він підкреслив, що кожного року портфель UKRAVIT поповнюється новими інноваційними препаратами.

«На даний час портфель UKRAVIT налічує 135 препаратів і є найбільшим серед країн Європи та Азії. У своїй продукції ми використовуємо 77 діючих речовин, застосовуємо у своїх мікродобривах 16 елементів живлення. Така широка лінійка, в якій представлені всі препарати; від протруйників, фунгіцидів, гербіцидів та закінчуючи стимуляторами росту, дозволяє побудувати комплексну систему захисту та підживлення усіх культур, які вирощуються на теренах України у всіх грунтово-кліматичних зонах», - зауважив Олександр Мигловець.

Він зазначив, що власні комплементарні препарати мають розширений спектр контролю шкідливих організмів, більш подовжений, більш надійніший період захисної дії.

Також Олександр Мигловець розповів про нові препарати, які компанія UKRAVIT представила на ринку у 2017 році . «Серед новинок, які стали доступні аграріям у цьому році, завоював популярність гербіцид Вейрон® КС, який контролює широкий спектр дводольних бур’янів та має широке «технологічне вікно» застосування у посівах зернових колосових культур. У 2016 року в умовах Київській області при використанні даного препарату за мінімальної норми витрати - прибавка  врожаю склала 1,58 т/га, а в максимальній – 2,15 т/га. Більше того, при затратах 160 грн/га Вейрон® КС дав надбавку 9000 грн/га – економічна вигода склала 8840 грн/га», - зазначив Олександр Мигловець.

Також він розповів про гербіцид Флагман Екстра, РК що, має покращену дію на різні види бур’янів та на високому рівні контролює падалицю соняшника (звичайну, стійку до трибенурон-метилу та до групи імідазолінів), а також лободу білу (навіть ту, яка переросла – більше 4-х листків). Застосування даного продукту забезпечує прибавку урожайності сої  понад 1,5 т/га порівняно до контролю.

Для аграріїв, які займаються вирощуванням плодово-ягідних насаджень, є актуальним фунгіцид контактної дії Делавіт®, КС. За даними Інституту водних проблем і меліорації при застосуванні препарату у мінімальній нормі прибавка врожаю склала 5,1 т/га, а максимальна норма витрат забезпечила понад 7 тонн.

«Аграрії на власних полях засвідчують і переконуються, що вітчизняні продукти нічим не гірші, а інколи й кращі за препарати мультинаціональних компаній, і до того ж мають більш економічно привабливу вартість», - підкреслив Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР компанії UKRAVIT.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 135 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

 

 

26 червня 2017 08:30
переглядів:
5299
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

03:25

Про Средства защиты растений забыли написать, сег

Анонси