Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

За посуху та гради влітку 2016 року український агрохолдинг отримав 55 млн грн страхової виплати

02 червня 2017
Переглядів:
842
DSCN0534.JPG

Понад 55 млн грн виплати від страхової компанії за посуху та гради влітку 2016 року отримав український агрохолдинг від української страхової компанії. Про це повідомив гендиректор компанії «Агрориск», експерт ринку страхування, Володимир Юдін.

Страхування посівів сільськогосподарських культур і майбутнього врожаю передбачає страхування від різних подій, викликаних кліматичними, біологічними, техногенними причинами, протиправними діями сторонніх осіб.

Основними аспекти визначення збитку по ризикам в сільськогосподарського виробництва є:

  1. Визначення фактичної площі застрахованих посівів та її відповідності доповненням до договору страхування.
  2. Придатність посівних площ для вирощування сільськогосподарських культур (встановлення культур-попередників).
  3. Відповідність фактичної та прогнозованої врожайності тій, що визначена в договорі страхування.
  4. Оцінка місцевості (агро кліматична зона, рел’єф, прилеглі лісополоси, наявність річок поблизу).
  5. Аналіз посівного матеріалу (наявність сертифікату відповідності державної регіональної або районної інспекції); сертифікат відповідності сортів культур до державного реєстру регіонального центру захисту рослин.
  6. Оцінка стану сходів, що впливають вплив на них погодних умов, вологість грунту; наявність бур’янів на застрахованих полях
  7. Надання господарством справки про внесені гербіциди та добрива.
  8. Оцінка стану посівів на час проведення огляду, порівняння стану із сусідніми господарствами.
  9. Оцінка загальної відкритості керівництва та фахівців підприємства, повноти та точності інформації, розміщеної про ризик.
  10. Вплив порушення технології вирощування на кінцеву врожайність та стану посівів, враховуючи кліматичні умови регіону.

Основним фактором оцінки стану посівів та прогнозу майбутньої врожайності є всебічний аналіз технологічних операцій, погодних умов та якісних показників насінневого матеріалу, ЗЗР, своєчасності та доречності їх застосування, а також посівної та збиральної техніки. Так, спеціалістами компанії було прийнято рішення про розширення переліку первинної документації , що надається для аналізу діяльності підприємства як при прийнятті на страхування, так й при оцінці збитку врожаю с/г культур, а також  в ході проведення аналізу та прогнозу майбутньої врожайності. 

Довідкова інформація про «Агрориск».

02 червня 2017 10:30
переглядів:
842
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.