Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Влада передбачить допуск юросіб до ринку землі за наявності механізму мінімізації ризиків

19 червня 2017
Переглядів:
758
22-08.jpg

Робоча група із земельної реформи вивчає можливість допуску юридичних осіб до ринку землі за умови розробки механізму мінімізації ризиків, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

"Бізнес-асоціації не стільки виступають проти обмеження продажу землі одній фізичній особі  у 200 га, як за допуск юридичних осіб до ринку. І тут, якщо ми вирішуємо, маємо чітко розуміти, як контролюватимемо процес, щоб уникнути надмірної концентрації. Якщо ми знайдемо механізм мінімізації ризиків, то ми на це підемо, не знайдемо - не маємо права на помилку. Краще запустити ринок дуже консервативно, але запустити, ніж усе лібералізувати й отримати неконтрольований процес", - сказав він.

За словами першого заступника міністра, робоча група із земельної реформи за місяць може завершити роботу над концепцією ринку землі і винести відповідний законопроект на розгляд уряду.

"У робочій групі ми перебуваємо в конструктивному й інтенсивному діалозі з бізнес-асоціаціями для того, щоб модель запуску ринку землі не призвела до проблем у бізнесу. Вони у будь-якому разі виходять із зони комфорту, щось змінюватиметься. Думаю, за місяць закінчимо роботу над моделлю, і законопроект буде винесено на розгляд уряду. А парламент розглядатиме законопроект, найімовірніше, після літніх канікул", - зазначив Максим Мартинюк.

Як повідомлялося, Меморандум про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом за програмою розширеного фінансування передбачає ухвалення закону про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Кабінет Міністрів спочатку очікував його ухвалення до кінця грудня 2016 року. Замість цього Верховна Рада наприкінці жовтня продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений у 2002 році, до 2018 року.

Цим рішенням парламент доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

19 червня 2017 10:00
переглядів:
758
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.