Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Уряд планує виділити 200 млн грн на протиепізоотичні заходи

19 червня 2017
Переглядів:
280
14_25.jpeg

МінАПК планує до липня виділити 100-200 млн грн. бюджетних коштів на протиепізоотичні заходи. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

«Ми збільшимо фінансування на протиепізоотичні заходи на 100 млн грн.щонайменше, хотілося б 200 млн грн, але це залежить від бюджетних можливостей, – зазначив він. – Вони підуть на закупівлю вакцини від нодулярного дерматиту ВРХ і мобільну діагностику щодо африканської чуми свиней. Але це лише половина справи – все закупити, решта – організаційні заходи».

За словами першого заступника міністра, необхідні кошти може бути виділено найближчими тижнями.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

19 червня 2017 12:00
переглядів:
280
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі