Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Уряд планує виділити 200 млн грн на протиепізоотичні заходи

19 червня 2017
Переглядів:
511
14_25.jpeg

МінАПК планує до липня виділити 100-200 млн грн. бюджетних коштів на протиепізоотичні заходи. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

«Ми збільшимо фінансування на протиепізоотичні заходи на 100 млн грн.щонайменше, хотілося б 200 млн грн, але це залежить від бюджетних можливостей, – зазначив він. – Вони підуть на закупівлю вакцини від нодулярного дерматиту ВРХ і мобільну діагностику щодо африканської чуми свиней. Але це лише половина справи – все закупити, решта – організаційні заходи».

За словами першого заступника міністра, необхідні кошти може бути виділено найближчими тижнями.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

19 червня 2017 12:00
переглядів:
511
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.