Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Відсутність спеки негативно позначиться на врожаї кукурудзи, сої та соняшнику

19 червня 2017
Переглядів:
2586
61.jpg

Відсутність тепла у першій половині червня негативно позначиться на врожаї кукурудзи, сої та соняшнику. Таку думку висловив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич.

«Є проблеми з сумою ефективних температур: поки що поспіль активних температур тривалий період в цьому році не було. Негативно для теплолюбних культур - це стосується кукурудзи, частково стосується сої, частково - соняшнику. Особливо кукурудза недоотримала тепла, тому її розвиток відстає», - зазначив експерт.

За його словами, теплолюбні зернові культури серйозно відстають у розвитку, в порівнянні з останніми 3-4 роками.

Разом з тим Іван Томич зазначив, що озима пшениця і ячмінь розвиваються в сприятливих погодних умовах.

При цьому аграрій уточнив, що посуха в Україні, про яку повідомляє Укргідрометцентр, не є масштабною, і великі території вона не охоплює. «Тут більше застереження, ніж реальної ситуації. Якщо взяти хлібні області, то в більшості серйозних проблем немає, лише місцями», - пояснив він.

За матеріалами: ГолосUA

19 червня 2017 07:33
переглядів:
2586
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.