Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Відсутність спеки негативно позначиться на врожаї кукурудзи, сої та соняшнику

19 червня 2017
Переглядів:
2222
61.jpg

Відсутність тепла у першій половині червня негативно позначиться на врожаї кукурудзи, сої та соняшнику. Таку думку висловив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич.

«Є проблеми з сумою ефективних температур: поки що поспіль активних температур тривалий період в цьому році не було. Негативно для теплолюбних культур - це стосується кукурудзи, частково стосується сої, частково - соняшнику. Особливо кукурудза недоотримала тепла, тому її розвиток відстає», - зазначив експерт.

За його словами, теплолюбні зернові культури серйозно відстають у розвитку, в порівнянні з останніми 3-4 роками.

Разом з тим Іван Томич зазначив, що озима пшениця і ячмінь розвиваються в сприятливих погодних умовах.

При цьому аграрій уточнив, що посуха в Україні, про яку повідомляє Укргідрометцентр, не є масштабною, і великі території вона не охоплює. «Тут більше застереження, ніж реальної ситуації. Якщо взяти хлібні області, то в більшості серйозних проблем немає, лише місцями», - пояснив він.

За матеріалами: ГолосUA

19 червня 2017 07:33
переглядів:
2222
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі