Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Відсутність спеки негативно позначиться на врожаї кукурудзи, сої та соняшнику

19 червня 2017
Переглядів:
2342
61.jpg

Відсутність тепла у першій половині червня негативно позначиться на врожаї кукурудзи, сої та соняшнику. Таку думку висловив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич.

«Є проблеми з сумою ефективних температур: поки що поспіль активних температур тривалий період в цьому році не було. Негативно для теплолюбних культур - це стосується кукурудзи, частково стосується сої, частково - соняшнику. Особливо кукурудза недоотримала тепла, тому її розвиток відстає», - зазначив експерт.

За його словами, теплолюбні зернові культури серйозно відстають у розвитку, в порівнянні з останніми 3-4 роками.

Разом з тим Іван Томич зазначив, що озима пшениця і ячмінь розвиваються в сприятливих погодних умовах.

При цьому аграрій уточнив, що посуха в Україні, про яку повідомляє Укргідрометцентр, не є масштабною, і великі території вона не охоплює. «Тут більше застереження, ніж реальної ситуації. Якщо взяти хлібні області, то в більшості серйозних проблем немає, лише місцями», - пояснив він.

За матеріалами: ГолосUA

19 червня 2017 07:33
переглядів:
2342
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.