Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Борщовий набір в поточному році подорожчає мінімум на 70%

18 червня 2017
Переглядів:
7615
20.jpg

Вартість овочів, що входять в борщовий набір, цієї осені підскочить в ціні мінімум на 70%. Таку думку висловив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич. 

«Що стосується борщового набору - це буряк, морква, капуста, цибуля і картопля, то тут проблема не в формуванні врожаю, а в тому, що як мінімум на 30% посаджено менше площ. Це вплине на формування врожаю негативно, і врожай буде як мінімум на 20-30% менше, в порівнянні з минулим роком», - зазначив експерт.

За його словами, погодні умови в поточному році негативно вплинули на розвиток теплолюбних овочів - томатів, перцю, баклажанів.

«Раніше я прогнозував, що овочі в жовтні 2017 року, в порівнянні з попереднім роком, будуть дорожче до 70%, тепер я розумію, що ціни підвищаться не до 70%, а від 70%», - додав аграрій.

За матеріалами: ГолосUA

18 червня 2017 09:46
переглядів:
7615

В звязку з цим Кабміну потрібно негайно вводити для бідних верств населення (пенсіонерів та малозабезпечених) продуктові картки. Щоб людина знала, що не помре з голоду, а їй буде забезпечено прожитковий мінімум. Інакше на Україні почнеться ГОЛОДОМОР!!!!

18.06.2017 10:44

Кабмін зайнятий. Вони відпрацьовують план по зменшенню кількості отримувачів соціальних виплат з бюджету. Їм не до Вашої пропозиції.

24.06.2017 09:25

Сыта по горло обещаниями: повысить пенсии пенсионерам! Дожились, в Украине, пенсионерам не за что борщ скоро будет сварить. Как выживать дальше пенсионерам?

18.06.2017 10:29

Не можем сами выращивать- будем кормить турецких, польских и прочих фермеров

18.06.2017 10:22

ЦЕ ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА......

18.06.2017 10:21
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі