Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Борщовий набір в поточному році подорожчає мінімум на 70%

18 червня 2017
Переглядів:
8298
20.jpg

Вартість овочів, що входять в борщовий набір, цієї осені підскочить в ціні мінімум на 70%. Таку думку висловив глава Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич. 

«Що стосується борщового набору - це буряк, морква, капуста, цибуля і картопля, то тут проблема не в формуванні врожаю, а в тому, що як мінімум на 30% посаджено менше площ. Це вплине на формування врожаю негативно, і врожай буде як мінімум на 20-30% менше, в порівнянні з минулим роком», - зазначив експерт.

За його словами, погодні умови в поточному році негативно вплинули на розвиток теплолюбних овочів - томатів, перцю, баклажанів.

«Раніше я прогнозував, що овочі в жовтні 2017 року, в порівнянні з попереднім роком, будуть дорожче до 70%, тепер я розумію, що ціни підвищаться не до 70%, а від 70%», - додав аграрій.

За матеріалами: ГолосUA

18 червня 2017 09:46
переглядів:
8298

В звязку з цим Кабміну потрібно негайно вводити для бідних верств населення (пенсіонерів та малозабезпечених) продуктові картки. Щоб людина знала, що не помре з голоду, а їй буде забезпечено прожитковий мінімум. Інакше на Україні почнеться ГОЛОДОМОР!!!!

18.06.2017 10:44

Кабмін зайнятий. Вони відпрацьовують план по зменшенню кількості отримувачів соціальних виплат з бюджету. Їм не до Вашої пропозиції.

24.06.2017 09:25

Сыта по горло обещаниями: повысить пенсии пенсионерам! Дожились, в Украине, пенсионерам не за что борщ скоро будет сварить. Как выживать дальше пенсионерам?

18.06.2017 10:29

Не можем сами выращивать- будем кормить турецких, польских и прочих фермеров

18.06.2017 10:22

ЦЕ ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА......

18.06.2017 10:21
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.