Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Тюкування соломи і сіна – перспективна ніша в українському бізнесі

17 червня 2017
Переглядів:
6915
IMG_1340.jpg

У той час, як виробництво зернових культур в Україні невпинно зростає, збільшується і кількість рослинних відходів. Після збирання й  обробки пшениці на 1 тонну готового продукту господарства отримують близько двох тонн соломи та сіна, після кукурудзи - більше шести тонн! Сьогодні тюкування соломи, як і переробка іншої вторсировини рослинного походження, є перспективною нішею в українському бізнесі, яка має попит  як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Потенціал використання соломи в Україні величезний, адже ця сировина все більше використовується у якості альтернативної енергії.

Як побічний продукт виробництва зерна, солома є відносно дешевим видом палива порівняно з традиційними видами (газом, вугіллям, мазутом) та має високу тепловіддачу. Важливо зазначити, що солома екологічно нейтральна, оскільки не збільшує вмісту парникових газів в атмосфері.

«З появою на українському ринку зелених технологій та біоенергетики все більшим попитом користуються прес-підбирачі. Аграрії, діяльність яких пов’язана із виробництвом зернових та кормових культур, під час збирання сіна чи соломи надають перевагу пресуванню маси у тюки прямокутного перерізу або циліндричні рулони. Це не лише дає змогу зменшувати витрати на транспортування, а поліпшує збереження поживних речовин та смакових якостей корму», - зазначає менеджер «Аграрна індустріальна компанія» Ігор Чабарай.

Європейський лідер з виробництва машин для пакування зеленої маси компанія KUHN  має широкий перелік якісних прес-підбирачів на будь-який розмір для підбору з валків сіна або соломи, пресування їх у прямокутні або рулонні тюки й автоматичного обв’язування їх сіткою або шпагатом в залежності від технологічних потреб.

Так, на рулонному прес-підбирачі FB 3135 встановлена нова унікальна функція AUTOMATE, за допомогою якої рулони формуються повністю в автоматичному режимі, що дозволяє оператору без напруги працювати з високим рівнем комфорту та продуктивності. Крім того, система подрібнення OPTICUT автоматично очищується після досягнення заданої в програмі кількості рулонів завдяки цьому прорізи для ножів залишаються чистими по завершенню робочої зміни. 

 

Прес-підбирач KUHN LSB 1290 D найпотужніший в ряді прес-підбирачів на ринку України та Європи. Його особливістю є поєднання досвіду та інноваційних технологій здобутих протягом  30-ти останніх років. Система  Інтегральний Ротор - гарантує безпроблемний підбір нерівномірних валків. Камера попереднього пресування в поєднанні з механічною системою POWER DENSITY забезпечує однорідність та суперплотність тюка завжди.  В базову комплектацію LSB 1290 D також входить: тандемна вісь, централізована автоматична система змащування, шість в’яжучих апаратів з подвійним  вузлом,  потужна система очищення в’яжучих апаратів, кольоровий багатофункціональний монітор.

Чому аграрії надають перевагу прес-підбирачам від  KUHN?

«За довгі роки використання наших прес-підбирачів ми не потребуємо потужної реклами, аграрії самі нас рекламують! Ми гарантуємо кожному покупцю сервіс 24/7 протягом всього часу використання нашої техніки, наявність запчастин та професійну консультацію. Використовуючи прес-підбирачі KUHN господарство з легкістю досягне більшої продуктивності виробництва тюків на біопаливо чи для годівлі худоби», - підкреслює Ігор Чабарай.

17 червня 2017 09:31
переглядів:
6915
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ