Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

На Херсонщині додатково зрошуватимуть тисячу гектарів землі

02 червня 2017
Переглядів:
405
37.jpg

31 травня на землях Костогризівської сільської ради поблизу с.Наталівка Каховського району запустили нову зрошувальну систему, побудовану приватним підприємством "Восток-Агро". Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Система забезпечить полив близько тисячі гектарів землі.

Меліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 американських поливних машин «Zimmatic», керування якими здійснюється за допомогою комп’ютера, планшета і, навіть, смартфона.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підтримав ініціативу створення зрошувальної системи підприємством "Восток-Агро" і під час урочистостей наголосив: «У цьому році в Україні вперше задіяна програма відновлення зрошення земель. І майже все фінансування спрямоване на Херсонську область. Це вже друга тисяча гектарів, на якій буде здійснюватися полив спеціальною зрошувальною системою (перша була в Білозерському районі). І ми не збираємося зупинятися. Запрошую всіх фермерів та бізнесменів інвестувати в Херсонщину, адже у нас дуже сприятливий регіон і є потенціал для розвитку.»

02 червня 2017 12:00
переглядів:
405
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.