Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Херсонщині додатково зрошуватимуть тисячу гектарів землі

02 червня 2017
Переглядів:
611
37.jpg

31 травня на землях Костогризівської сільської ради поблизу с.Наталівка Каховського району запустили нову зрошувальну систему, побудовану приватним підприємством "Восток-Агро". Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Система забезпечить полив близько тисячі гектарів землі.

Меліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 американських поливних машин «Zimmatic», керування якими здійснюється за допомогою комп’ютера, планшета і, навіть, смартфона.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підтримав ініціативу створення зрошувальної системи підприємством "Восток-Агро" і під час урочистостей наголосив: «У цьому році в Україні вперше задіяна програма відновлення зрошення земель. І майже все фінансування спрямоване на Херсонську область. Це вже друга тисяча гектарів, на якій буде здійснюватися полив спеціальною зрошувальною системою (перша була в Білозерському районі). І ми не збираємося зупинятися. Запрошую всіх фермерів та бізнесменів інвестувати в Херсонщину, адже у нас дуже сприятливий регіон і є потенціал для розвитку.»

02 червня 2017 12:00
переглядів:
611
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.