Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На одній хвилі: СЕО DuPont Pioneer ділиться досвідом з МСБ

01 червня 2017
Переглядів:
926
AN_123.jpg

Олена Дуніна, директор DuPont Pioneer Україна, стала ментором для Олени Станаєвої, засновника компанії SWEETBOX - українського виробника комбінованих прикрас ручної роботи, у рамках проекту СЕО4U і Unlimit Ukraine.

Олена Дуніна вже більше 15 років працює на вищих посадах в управлінні економікою і фінансами Вона почала свою кар'єру в компанії DuPont в 2012 році і працювала фінансовим директором Pioneer в Україні та Росії. З легкістю вникнути в тонкощі бізнесу їй, за її словами, допомогла освіта інженера-економіста, і інтерес до проектів - планування, створення проектів, впровадження їх в життя, причому, в різних галузях. Як ментор, Олена Дуніна була готова допомагати не тільки контактами або бізнес-оцінкою, але і людською участю.

«Сам проект - цікава і корисна ідея побудови комунікації між великим бізнесом і МСБ в розрізі ментора і менти. Є часті приклади бізнес співробітництва між великим і МСБ в якості замовників, підрядників, а проект менторства - це погляд під іншим кутом і взаємний обмін інформацією і досвідом», - зазначила Олена Дуніна.

«Як правило, представники МСБ більше сфокусовані на питаннях галузі ведення свого бізнесу, тоді як представники великого бізнесу демонструють комбінацію залученості в галузь ведення бізнесу плюс залученість в макро-економічні питання. Хоча трапляються й винятки», - заявила керівник DuPont Pioneer.

За її словами, українським підприємцям не вистачає сьогодні стабільності і послідовності макро-середовища. «Ці фактори відіграють першорядну роль у побудові бізнесу на тривалий період з можливістю передачі його з покоління в покоління, зберігаючи впевненість в завтрашньому, післязавтрашньому дні з розумінням того, що можуть бути ризики, але є реально працюючі важелі захисту , створені і гарантовані державою. Щоб в нашій країні було більше успішних підприємців, необхідна стабільність і послідовність макро-середовища. В іншому підприємці впораються самі, адже процвітання, репутація їх бізнесу дуже важливі для них», - підкреслила Олена Дуніна.


Вона стала наставником для Олени Станаєвої, власниці компанії SWEETBOX, лідера українського "лего для дівчаток", що спеціалізується на виробництві комбінованих прикрас ручної роботи.

Проект СЕО4U і Unlimit Ukraine проводився наприкінці минулого року.

Довідка: Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

За матеріалами: delo.ua

01 червня 2017 16:15
переглядів:
926
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.