Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

ДПЗКУ активно закуповує зернові в рамках форвардної програми 2016/17 МР

01 червня 2017
Переглядів:
746
png.

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України триває форвардна програма 2016/17 МР, в рамках якої стартували активні закупівлі ярих культур, зокрема кукурудзи та сої врожаю 2017 року. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«На даний час вже укладено договори із сільгоспвиробниками на закупівлю 52 тис. тонн зерна майбутнього врожаю. Сума авансування складає  майже 138 млн. грн», - зазначила начальник відділу форвардних закупівель.

За її словами,  наразі на розгляді форвардного комітету корпорації знаходяться ще 47 заявок щодо поставки майже 50 тис. тонн збіжжя на суму авансування 127 млн. грн.

Нагадаємо, з метою розширення прямої співпраці з сільгоспвиробниками, цього року ДПЗКУ покращила умови форвардної програми для українських фермерів, пропонуючи їм вигідні умови фінансування та пільгові тарифи на зберігання збіжжя на елеваторах корпорації.

«Сьогодні в рамках форвардної програми ДПЗКУ, ми прагнемо надавати підтримку саме дрібним та середнім фермерським господарствам. Середній договірний обсяг зернових по наших форвардних договорах становить 750 тонн»,- підкреслила Наталія Головань.

01 червня 2017 11:37
переглядів:
746
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.