Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

ДПЗКУ активно закуповує зернові в рамках форвардної програми 2016/17 МР

01 червня 2017
Переглядів:
434
png.

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України триває форвардна програма 2016/17 МР, в рамках якої стартували активні закупівлі ярих культур, зокрема кукурудзи та сої врожаю 2017 року. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«На даний час вже укладено договори із сільгоспвиробниками на закупівлю 52 тис. тонн зерна майбутнього врожаю. Сума авансування складає  майже 138 млн. грн», - зазначила начальник відділу форвардних закупівель.

За її словами,  наразі на розгляді форвардного комітету корпорації знаходяться ще 47 заявок щодо поставки майже 50 тис. тонн збіжжя на суму авансування 127 млн. грн.

Нагадаємо, з метою розширення прямої співпраці з сільгоспвиробниками, цього року ДПЗКУ покращила умови форвардної програми для українських фермерів, пропонуючи їм вигідні умови фінансування та пільгові тарифи на зберігання збіжжя на елеваторах корпорації.

«Сьогодні в рамках форвардної програми ДПЗКУ, ми прагнемо надавати підтримку саме дрібним та середнім фермерським господарствам. Середній договірний обсяг зернових по наших форвардних договорах становить 750 тонн»,- підкреслила Наталія Головань.

01 червня 2017 11:37
переглядів:
434
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.