Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як аграріям не залежати від примх небесної канцелярії

01 червня 2017
Переглядів:
7080
AgroNews31051701.jpg

Основні передумови для економічного зростання в Україні пов’язані з розвитком агросектору, впровадженням нових технологій сільськогосподарського виробництва і залученням в АПК інвестицій. Проте, передбачуваний бізнес в аграрній сфері можливо побудувати лише із залученням агрострахування. Про особливості страхових програм у сільському господарстві розповідає експерт  страхового ринку, генеральний директор ТОВ «Агрориск» Володимир Юдін.

Поточна посівна кампанія в Україні добігає кінця. Чи отримають аграрії хороші врожаї, залежить тепер не тільки від їх власної праці, а й значною мірою від милості природи. Погодні умови можуть значно вплинути на урожай сільськогосподарських культур. Тож для хорошого господаря дуже важливо прорахувати розмір можливого збитку, оцінити частоту виникнення тієї чи іншої погодної ризикової події в регіоні ведення агробізнесу.

«В Україні спостерігається певна закономірність неврожайності та повної втрати врожаю, а саме — циклічна неврожайність зернових відбувається раз на 4–5 років, а катастрофічні втрати, що здатні привести до повної втрати врожаю, — раз на 20–30 років. Однак, на жаль, жодні спостереження й дослідження не дають точної відповіді, коли саме настане та сама ризикова подія», - зазначає Володимир Юдін.

За його словами, одна з можливостей уникнути прогнозованих втрат через погодні умови – скористатися агрострахуванням. Тим паче, що сьогодні на ринку з’явилися страхові продукти, які передбачають  страхування від посухи, проливного дощу, граду, урагану і т.ін.

Читайте також: Як ефективно управляти агроризиками

«На жаль, український фермер, в більшості своїй, все ще продовжує сподіватися на природу, власне везіння і звичайне «авось пронесе», не страхуючи свої врожаї. Тим часом, агрострахування дозволить уникнути великих фінансових втрат у разі форс-мажорних обставин. Це вже доведено не тільки європейськими аграріями, для яких така практика є усталеною, а й багатьма українськими великими і середніми сільгоспвиробниками», - підкреслює Володимир Юдін.

Саме за допомогою агрострахування можуть бути зменшені економічні наслідки від комплексу ризиків. Оплата страхових премій, таким чином, перекладається на треті особи, що дозволяє аграрію обмежити ризики ведення бізнесу.

«У компанії «Агрориск» діє програма «МультіРіск». За цією програмою можуть бути застраховані врожаї озимої і ярої пшениці, озимого і ярового жита, озимого і ярового ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрових буряків, ріпаку, гречки, сої, вівса, гороху і проса. Сума відповідальності встановлюється в розмірі вартості майбутнього врожаю сільгоспкультури. Вартість тонни врожаю може бути прийнята за домовленістю зі страховою компанією, тобто страхування може бути за рівнем витрат», - пояснює експерт.

Читайте також: Як обрати надійного страхового партнера

Майбутній урожай може бути застрахований від таких ризиків як град і вторинні хвороби рослин після граду, посуха, землетрус, буря, ураган, вплив шкідників, злива, повінь, надмірні опади, що перешкоджають збору врожаю. В компанії «Агрориск» обов'язковими вимогами є передстраховий огляд  посівних площ та оцінка збитку по кожній із страхових подій. Також необхідне документальне підтвердження страхового випадку довідками з найближчої гідрометеостанції або Державної служби з надзвичайних ситуацій.

«Компанія «Агрориск» підбирає для своїх клієнтів найкращі умови агрострахування від перевірених часом страхових компаній. Більш того, ми безпосередньо відповідаємо за умови договору перед клієнтом, гарантуючи відшкодування страхових виплат у разі настання форс-мажорних обставин», - зазначає Володимир Юдін.

01 червня 2017 08:34
переглядів:
7080
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ