Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Інновації у агро: ТОП food-стартапів Seeds&Chips

AgroNews220503.jpg

Які тенденції у світі агро-інновацій стануть визначними у найближчі роки? Що за проекти зацікавили інвесторів та журі на світовому  інноваційному саміті "Seeds & Chips? Журналісти AgroNews.ua підготували невеличкий звіт щодо того, які агростартапи були визнані найкращими в Мілані.

Масштабний агрофорум проходив у Мілані з 8-го по 11 травня 2017 року.  Цей захід об’єднав сотні стартапів, підприємств, університетів, інститутів, інвесторів, інкубаторів, лідерів громадської думки та політиків. Ключовим спікером саміту став 44-ий президент Сполучених штатів Америки Барак Обама, який 2 години  ділився з аудиторію своїми ключовиими ідеями щодо інновацій у сільському господарстві, а також щодо перспектив розвитку харчових технологій у країнах, що розвиваються.

 З 330 учасників з більш ніж 80 країн, в цілому 5 італійських і міжнародних стартапів отримали нагороди.

Yarok  - ізраїльський стартап був нагороджений за розробку швидкої мікробіологічної системи тестування у харчової промисловості для захисту споживачів від небезпечних бактерій (таких як coli, Listeria, Salmonella).

Також був нагороджений Evaptainers - американський стартап, що пропонує рішення холодового ланцюга для збереження продуктів харчування.

Крім того, Coffee Flour – cтартап також зі Сполучених Штатів, отримав нагороду за те, що придумав «супер-інгредієнт» з кавової гущі, який має безліч застосувань в області кулінарії.

Був визнаний і стартап the Italian Green Code. В рамках свого проекту Деметра, розробники придумали технологію подовжуваняя терміну зберігання свіжих продуктів, які в країнах, що розвиваються часто не встигають потрапляти на ринки у тому стані, щоб їх безпечно і корисно споживати.  

У окремій жіночій категорії нагороду отримав Biocopac Plus developed by SSICA, цільовим продуктом якого є помідори.  Проект відноситься до найбільш вживаного в світі продукту - томатів. відзначена технологія дозволяє робити з відходів процесу переробки томатів біометалічної фарби для пакувальної промисловості, які мають перваги в плані здоров"я та гігієни і зменшений викид СО2

Визнання на саміті Seeds&Chips також отримали два міжнародні стартапи: проект Ricult пакистанського Усмана Джавайд, який підтримує доступ до кредитів для дрібних фермерів і Electrap, спільне співробітництво Італії / Непал / ОАЕ під керівництвом Луїджі Порселло, який пропонує екологічний розчин без використання пестицидів для захисту від червоного пальмового довгоносика різних  пальмових рослин, кокосу, декоративних пальм, які широко представлені в світі - особливо в арабських країнах.

«Вплив інновацій у харчовій промисловості на країни, що розвиваються є однією з тем, якими опікується Seeds& Chips. Це те, що зазначила Керрі Кеннеді, що наш саміт є частиною рішення для дійсно кращого майбутнього», -сказав Марко Гаолтьері, засновник і голова Seeds& Chips. «Таким чином, наше зобов'язання не тільки розширити сферу застосування наступного нашого саміту 2018 року,  а й забезпечити важливу роль в підтримці стартапів і розробці рішень,» - зазначив Марко Гаолтьері.

«Саміт Seeds & Chips, який ми відвідали в Мілані, без перебільшення можна назвати одним з головних заходів у світі щодо інноваційних продуктів харчування. Ми брали участь як український аграрний стартап і презентували власну розробку – мобільну лабораторію для перевірки безпечності продуктів BIOsens, але цього року більше як відвідувачі заходу. . Ми брали участь в дискусії і спілкуванні по темах, моделях та інноваційних ідеях, які змінюють спосіб виробництва їжі, галузі переробки та просування Наступного року плануємо брати участь у конкурсі агростартапів саміту Seeds & Chips, який повністю присвячений просуванню передових рішень в агро та харчових технологіях, а також розкриттю видатних талантів з усього світу» - зазначає один з учасників саміту український винахідник Андрій Карп’юк.

 

 «У Організації Об'єднаних Націй, ЮНІДО ITPO Італія має моральне зобов'язання підтримувати інноваційні процеси, які приносять користь країнам, що розвиваються в цьому секторі, це також пояснює те, чому ми зробили таке зусилля в організації Міжнародної премії з агробізнесу», - коментує Діана Батаджа, директор ЮНІДО ITPO Італії.

Катерина Звєрєва

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси