Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Ціни на полуницю в Україні за тиждень впали на третину

19 травня 2017
Переглядів:
2395
4.jpg

Ціни на полуницю в України продовжують стрімко знижуватись під впливом сезонного зниження пропозиції. Як повідомляють в «Інфо-Шувар», від початку тижня до тепличної ягоди на ринку приєдналась суниця відкритого грінту, завдяки цьому тільки від початку тижня на оптових майданчиках країни суниця подешевшала в середньому на 30%. Крім того, українська ягода вже майже в 2-2,5 рази дешевша за польську.

За даними моніторингу «Інфо-Шувар», станом на 18 травня 2017 р. на ОРСП «Шувар» найбільшому оптовому ринку в Західному регіоні, суниця пропонується по 30-40 UAH/кг ( 1,07-1,42 €/кг), на ринку «Столичний» суниця пропонується по 50-60 UAH/кг ( 1,78-2,15 €/кг), на ринку «Нежданий» в Херсонській області ягода сьогодні коштує по 40-45 UAH/кг ( 1,42-1,60 €/кг). На ринку «Броніше» у Варшаві суниця пропонується по 2,5-3,5 €/кг.

Слід відмітити, що попри суттєве зниження ціни на поточному тижні, суниця в Україні поки що коштує майже в 2 рази дорожче ніж рік тому. Ціни в Польщі в порівнянні з минулим роком зросли майже в 3 рази

Як вже повідомлялось, погодні умови поточного року стали справжнім випробуванням для виробників суниці. Через приморозки в кінці квітня та на початку травня  господарствах Південних та Західних областей втратили від 20 до 70% насаджень полуниці. Найбільші втрати зафіксовано по ранніх сортах ягоди. 

За матеріалами: Info.shuvar.com

19 травня 2017 09:12
переглядів:
2395
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.