Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Ціни на полуницю в Україні за тиждень впали на третину

19 травня 2017
Переглядів:
1733
4.jpg

Ціни на полуницю в України продовжують стрімко знижуватись під впливом сезонного зниження пропозиції. Як повідомляють в «Інфо-Шувар», від початку тижня до тепличної ягоди на ринку приєдналась суниця відкритого грінту, завдяки цьому тільки від початку тижня на оптових майданчиках країни суниця подешевшала в середньому на 30%. Крім того, українська ягода вже майже в 2-2,5 рази дешевша за польську.

За даними моніторингу «Інфо-Шувар», станом на 18 травня 2017 р. на ОРСП «Шувар» найбільшому оптовому ринку в Західному регіоні, суниця пропонується по 30-40 UAH/кг ( 1,07-1,42 €/кг), на ринку «Столичний» суниця пропонується по 50-60 UAH/кг ( 1,78-2,15 €/кг), на ринку «Нежданий» в Херсонській області ягода сьогодні коштує по 40-45 UAH/кг ( 1,42-1,60 €/кг). На ринку «Броніше» у Варшаві суниця пропонується по 2,5-3,5 €/кг.

Слід відмітити, що попри суттєве зниження ціни на поточному тижні, суниця в Україні поки що коштує майже в 2 рази дорожче ніж рік тому. Ціни в Польщі в порівнянні з минулим роком зросли майже в 3 рази

Як вже повідомлялось, погодні умови поточного року стали справжнім випробуванням для виробників суниці. Через приморозки в кінці квітня та на початку травня  господарствах Південних та Західних областей втратили від 20 до 70% насаджень полуниці. Найбільші втрати зафіксовано по ранніх сортах ягоди. 

За матеріалами: Info.shuvar.com

19 травня 2017 09:12
переглядів:
1733
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі