Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Ціни на полуницю в Україні за тиждень впали на третину

19 травня 2017
Переглядів:
1835
4.jpg

Ціни на полуницю в України продовжують стрімко знижуватись під впливом сезонного зниження пропозиції. Як повідомляють в «Інфо-Шувар», від початку тижня до тепличної ягоди на ринку приєдналась суниця відкритого грінту, завдяки цьому тільки від початку тижня на оптових майданчиках країни суниця подешевшала в середньому на 30%. Крім того, українська ягода вже майже в 2-2,5 рази дешевша за польську.

За даними моніторингу «Інфо-Шувар», станом на 18 травня 2017 р. на ОРСП «Шувар» найбільшому оптовому ринку в Західному регіоні, суниця пропонується по 30-40 UAH/кг ( 1,07-1,42 €/кг), на ринку «Столичний» суниця пропонується по 50-60 UAH/кг ( 1,78-2,15 €/кг), на ринку «Нежданий» в Херсонській області ягода сьогодні коштує по 40-45 UAH/кг ( 1,42-1,60 €/кг). На ринку «Броніше» у Варшаві суниця пропонується по 2,5-3,5 €/кг.

Слід відмітити, що попри суттєве зниження ціни на поточному тижні, суниця в Україні поки що коштує майже в 2 рази дорожче ніж рік тому. Ціни в Польщі в порівнянні з минулим роком зросли майже в 3 рази

Як вже повідомлялось, погодні умови поточного року стали справжнім випробуванням для виробників суниці. Через приморозки в кінці квітня та на початку травня  господарствах Південних та Західних областей втратили від 20 до 70% насаджень полуниці. Найбільші втрати зафіксовано по ранніх сортах ягоди. 

За матеріалами: Info.shuvar.com

19 травня 2017 09:12
переглядів:
1835
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.