Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Які штрафи може накласти на агропідприємства Держпраця

19 травня 2017
Переглядів:
1673
agropro 9 м.png

Існує 15 порушень за які Держпраці притягує до фінансової відповідальності і більше 20 порушень, за які притягує до адміністративної відповідальності. Пропонуємо вам з ними ознайомитися, адже уникнути деяких не так важко.

Розмір штрафів, що накладаються на агропідприємства коливається від 3 200 грн до 320 000 грн, а штрафів, що накладаються на посадових осіб - від 51 грн до 34 000 грн.

Заступник начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Київській області Л. Звірич розповіла для читачів журналу  "АгроПро" про порядок застосування штрафних санкцій (як адміністративних, так і фінансових).

19 травня 2017 12:00
переглядів:
1673
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.