Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Які штрафи може накласти на агропідприємства Держпраця

19 травня 2017
Переглядів:
1384
agropro 9 м.png

Існує 15 порушень за які Держпраці притягує до фінансової відповідальності і більше 20 порушень, за які притягує до адміністративної відповідальності. Пропонуємо вам з ними ознайомитися, адже уникнути деяких не так важко.

Розмір штрафів, що накладаються на агропідприємства коливається від 3 200 грн до 320 000 грн, а штрафів, що накладаються на посадових осіб - від 51 грн до 34 000 грн.

Заступник начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Київській області Л. Звірич розповіла для читачів журналу  "АгроПро" про порядок застосування штрафних санкцій (як адміністративних, так і фінансових).

19 травня 2017 12:00
переглядів:
1384
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі