Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Ціни на картоплю в Україні та інших країнах Європи

19 травня 2017
Переглядів:
5219
Kartofel.jpg

Серед європейських країн найнижчі ціни на картоплю виявилися в Польщі.

Про це  повідомляє глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Коментуючи інформацію про ціни на картоплю в Україні та інших країнах Європи, експерт зазначив, що в Польщі цей овоч продається значно дешевше, ніж в нашій країні.

«Ми порівняли ціни на картоплю в ряді країн в супермаркетах і гіпермаркетах України і європейських країнах. Як завжди, найнижчі ціни на картоплю виявилися в Польщі - ціна на неї в цій країні становить 8,6 грн за кілограм», - інформує Олексій Дорошенко.

За словами експерта, в Україні кілограм картоплі продається по 10 грн за кілограм, в Білорусі - по 15,6 грн.

«У країнах Прибалтики картопля виявилася дорожчою: в Литві - 21,4 грн за кілограм, а в Естонії - 22,8 грн. В Угорщині за кілограм картоплі доведеться віддати 22,5 грн», - перераховує аналітик.

За словами Олексія Дорошенко, порівнюючи ціни на картоплю в різних країнах, слід враховувати, що середня заробітна плата білоруса в 2,3 рази більше, ніж українця, поляка - в 5,6 рази, угорця - в 5,8 рази, литовця - в 6,8 рази, а естонця - в 8 раз.

19 травня 2017 08:30
переглядів:
5219
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі