Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Що додають у м'ясні паштети заради економії

19 травня 2017
Переглядів:
4471
40.jpg

У м'ясні паштети нічого, крім спецій і м'ясної сировини, не повинно бути додано, але виробники заради економії додають рослинні компоненти. Про це повідомляє керівник відділу тестування пестицидів науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» Ніна Кільдій.

Коментуючи інформацію про низьку якість печінкових паштетів на наших прилавках, експерт зазначила, що споживач повинен звертати увагу на маркування продукту, де вказані складові.

«З точки зору споживача, дуже важливо бути уважними до маркування, де вказані складові продукту», - радить Ніна Кільдій.

Експерт пояснює, що печінкові паштети бувають м'ясні та м'ясо-рослинні.

«М'ясні консерви повинні бути виготовлені тільки з м'ясної сировини. Якщо це печінковий паштет, то відповідно, він повинен бути зроблений з печінки. Туди дозволяється додавання інших субпродуктів, однак ніякої не м'ясної сировини, крім спецій, там бути не повинно», - зазначає фахівець.

Ніна Кільдій пояснює, що в м'ясо-рослинні консерви, припустимо, в паштети, в яких дуже перетерта консистенція, набагато простіше щось додати. Туди можна додати рослинний білок, і не обов'язково це може бути соя. У м'ясо-рослинний паштет може бути додана клітковина, кукурудзяний, рисовий, гороховий білок - тобто, будь-який рослинний компонент. Цим самим виробник може заощадити на вартості.

«Що стосується маси продукції, то тут споживачеві слід звертати увагу не просто на розмір баночки, а на те, яка вона по масі. Здавалося б, однакові за розміром баночки можуть бути різної маси. Як правило, ми звикли до стандартних банок, однак зараз у різних виробників можуть бути банки і по 220 г, і по 180. Зрозуміло, всі видивляються продукти дешевше, тому потрібно не просто дивитися, скільки коштує банка, а звертати увагу на вагу продукту» , - рекомендує експерт.

За матеріалами: ГолосUA

19 травня 2017 07:33
переглядів:
4471

Дякую за статью! В теперішный час потрібно звертати увагу на все!

19.05.2017 07:52
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.