Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

В Україні практично не продають вітчизняні яблука

19 травня 2017
Переглядів:
2889
14.jpg

В країні практично немає українських яблук. Про це на прес-конференції заявили представники українського садівництва.

«Українських яблук в країні практично не залишилося. Якщо європейські країни можуть собі дозволити зупинити продаж фруктів і залишити їх на зберігання при наявності спеціальних для цього умов, то у нас таких умов практично не існує. Чи будуть українські яблука через рік - так, але їх буде мінімальна кількість», - зазначає голова асоціації «Укрсадпром».

Також наголошується, що у зв'язку зі значним зменшенням фруктового врожаю в цьому році, ціни будуть варіюватися в залежності від імпортних фруктів.

«Підвищення цін на внутрішньому ринку залежить від імпортних продуктів, які будуть заходити на український ринок. Наприклад, в Польщі збитки по яблукам оцінюються на рівні 50%, і ціна на цей фрукт зараз на 25% дорожча. Якщо імпорт в Україну буде дорогий, ті, хто зберіг свій урожай не дивлячись на погодні катаклізми, будуть збувати свій товар за тією завищеною ціною, яку вже сьогодні ми бачимо в магазинах», - пояснює директор «Дельтафрут» Антон Рубан.

Нагадаємо, в Україні буде розроблений механізм, який дозволив би компенсувати господарникам втрати врожаю в зв'язку з надзвичайними погодними умовами.

За матеріалами: ГолосUA

19 травня 2017 07:13
переглядів:
2889
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.