Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

В Україні практично не продають вітчизняні яблука

19 травня 2017
Переглядів:
2817
14.jpg

В країні практично немає українських яблук. Про це на прес-конференції заявили представники українського садівництва.

«Українських яблук в країні практично не залишилося. Якщо європейські країни можуть собі дозволити зупинити продаж фруктів і залишити їх на зберігання при наявності спеціальних для цього умов, то у нас таких умов практично не існує. Чи будуть українські яблука через рік - так, але їх буде мінімальна кількість», - зазначає голова асоціації «Укрсадпром».

Також наголошується, що у зв'язку зі значним зменшенням фруктового врожаю в цьому році, ціни будуть варіюватися в залежності від імпортних фруктів.

«Підвищення цін на внутрішньому ринку залежить від імпортних продуктів, які будуть заходити на український ринок. Наприклад, в Польщі збитки по яблукам оцінюються на рівні 50%, і ціна на цей фрукт зараз на 25% дорожча. Якщо імпорт в Україну буде дорогий, ті, хто зберіг свій урожай не дивлячись на погодні катаклізми, будуть збувати свій товар за тією завищеною ціною, яку вже сьогодні ми бачимо в магазинах», - пояснює директор «Дельтафрут» Антон Рубан.

Нагадаємо, в Україні буде розроблений механізм, який дозволив би компенсувати господарникам втрати врожаю в зв'язку з надзвичайними погодними умовами.

За матеріалами: ГолосUA

19 травня 2017 07:13
переглядів:
2817
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі