Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

На Харківщині відкрили завод з виробництва ветпрепаратів та кормових добавок

27.jpg

У Дергачах відкрито новий завод з виробництва ветеринарних препаратів і кормових добавок. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної ради.


«Cто мільйонів гривень вкладено в технологічне  оснащення заводу. Такий рівень устаткування дозволить здійснити  прорив на нові європейські та азіатські ринки, забезпечить валютну виручку для нашої країни, яка буде утримувати гривню. І найважливіше  - те, що український виробник на рівні кращих європейських стандартів. Упевнений у далекосяжній перспективі цього підприємства завдяки симбіозу науки і виробництва, створенню власних конкурентоспроможних препаратів, які будуть провідниками українських товарів з високою доданою вартістю на усіх світових ринках», - зазначив Олександр Бакуменко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних.

Завод ТОВ «АТ Біофарм» побудований відповідно до вимог GMP – міжнародного стандарту якості продукції, що дозволить підприємству виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію у великих обсягах та широкому асортименті не тільки на вітчизняному ринку, а й за його межами.

На заводі розміщено мікробіологічну та хіміко-аналітичну лабораторії, що атестовані за стандартом менеджменту якості лабораторій ISO 17025 та обладнані висококласним устаткуванням, яке дозволяє контролювати якість виробленої продукції.

Приємним відкриттям  стало оснащення заводу, яке на 90% вітчизняне: обладнання вироблене у Запоріжжі, Черкасах, Полтаві, Харкові.