Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

На Харківщині відкрили завод з виробництва ветпрепаратів та кормових добавок

16 травня 2017
переглядів:
1478
27.jpg

У Дергачах відкрито новий завод з виробництва ветеринарних препаратів і кормових добавок. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної ради.


«Cто мільйонів гривень вкладено в технологічне  оснащення заводу. Такий рівень устаткування дозволить здійснити  прорив на нові європейські та азіатські ринки, забезпечить валютну виручку для нашої країни, яка буде утримувати гривню. І найважливіше  - те, що український виробник на рівні кращих європейських стандартів. Упевнений у далекосяжній перспективі цього підприємства завдяки симбіозу науки і виробництва, створенню власних конкурентоспроможних препаратів, які будуть провідниками українських товарів з високою доданою вартістю на усіх світових ринках», - зазначив Олександр Бакуменко, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних.

Завод ТОВ «АТ Біофарм» побудований відповідно до вимог GMP – міжнародного стандарту якості продукції, що дозволить підприємству виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію у великих обсягах та широкому асортименті не тільки на вітчизняному ринку, а й за його межами.

На заводі розміщено мікробіологічну та хіміко-аналітичну лабораторії, що атестовані за стандартом менеджменту якості лабораторій ISO 17025 та обладнані висококласним устаткуванням, яке дозволяє контролювати якість виробленої продукції.

Приємним відкриттям  стало оснащення заводу, яке на 90% вітчизняне: обладнання вироблене у Запоріжжі, Черкасах, Полтаві, Харкові.

16 травня 2017 12:04
переглядів:
1478