Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Аграріїв попередили про весняну посуху

AgroNews150501.jpg

Наступ весняно-літнього сезону для українських аграріїв ознаменовується, як правило не тільки проведенням посівних робіт, але і подальшими очікуваннями прихильності природи до їх майбутнього врожаю. Цьогорічна весна вже принесла чимало збитків фермерам по всій Україні внаслідок ушкодження врожаю квітневими та травневими заморозками. Але погодні умови  і надалі навряд чи потішать фермерів: Укргідрометцентр попередив, що тепер слід готуватися до весняної посухи.

«Подальше підвищення температури повітря без дощів призведе до весняної посухи», - заявила УНН головний агрометеоролог Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.

“Заморозки є шкідливим явищем, але більш шкідливе явище в Україні для майбутнього урожаю — це посуха. На сьогодні ми не маємо ще таких зведень, що розпочалась посуха. Але, зважаючи на те, що на території багатьох областей спостерігається стійкий дефіцит опадів, в тому числі це Київська, Черкаська, Полтавська, Кіровоградська, де опадів випало з початку року менше, ніж половина норми. То при підвищенні температури повітря, яке все таки неминуче буде, можливий розвиток весняної посухи”, — зазначила агрометеоролог.

Тетяна Адаменко додала, що загроза весняної посухи є щороку, але “цього року вона дуже близько ”.

Читайте також: Як ефективно управляти агроризиками

«Необхідно розуміти, що в запасі у будь-якої людини, що займається підприємництвом, завжди повинен бути резервний варіант на випадок настання форс-мажорних обставин. Це допомагає йому з найменшими втратами вийти з будь-якої кризової ситуації. Якщо ж ми ведемо мову про агробізнес, то кількість можливих ризиків тут значно вище. І в першу чергу це ризики природного характеру. На жаль, в поточному році природа в черговий раз випробувала на міцність українських фермерів.У разі втрати врожаю через природні катаклізми, аграрій залишається, по суті, ні з чим. У випадку, коли його посіви застраховані від можливих ризиків в надійній страховій компанії, він отримує впевненість в тому, що його збитки будуть відшкодовані. Тому агрострахування - це своєрідна «подушка безпеки» для фермера у разі повеней, заморозків, посухи, граду і т.д», - зазначає Володимир Юдін, генеральний директор ТОВ «Агрориск».

За словами експерта, страхові компанії пропонують фермерам різні програми, які в разі настання страхового випадку, пов'язаного з природними катаклізмами, компенсують втрати врожаю. При цьому сума відповідальності, в основному, встановлюється в розмірі вартості майбутнього врожаю тієї чи іншої сільгоспкультури.

Читайте також: Як обрати надійного страхового партнера

«У компанії «Агрориск» це, перш за все програма «МультіРіск», яка діє на сезон «весна-літо» 2017 року. За цією програмою можуть бути застраховані врожаї озимої і ярої пшениці, озимого і ярового жита, озимого і ярового ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрових буряків, ріпаку, гречки, сої, вівса, гороху і проса. Сума відповідальності встановлюється в розмірі вартості майбутнього врожаю с/г культури», підкреслив Володимир Юдін.

Крім таких катаклізмів як град, весняні та осінні заморозки, крижана кірка, посуха, сель, землетрус, буря, ураган, повінь "МультіРіск" страхує також і від таких форс-мажорних обставин як знищення врожаїв шкідниками або вогнем.

 

Довідкова інформація про «Агрориск».

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси