Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Вирішальні критерії для аграрія під час вибору ЗЗР

11 травня 2017
Переглядів:
2170
400.jpg

Засоби захисту рослин та мікродобрива — це одна із головних статей витрат у сільськогосподарському виробництві. Про головні складові, які є сьогодні вирішальними для аграрія під час вибору препаратів, розповів Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації UKRAVIT - найбільшого українського виробника ЗЗР та мікродобрив.

«Практично кожен товаровиробник, який займається виробництвом польових, технічних, плодово-ягідних, овочевих культур, кожного року переймається питанням, який обрати продукт, якої компанії, як захистити ту або іншу культуру. На сьогодні, на мій погляд, є декілька критеріїв вибору. Перше, що турбує сучасного аграрія — висока якість. Важливим критерієм у наших складних економічних умовах також є ціна», - підкреслив Олександр Мигловець.

Він зазначив, що при виборі ЗЗР аграрії враховують спектр дії, тобто які саме проблеми вирішує препарат на відповідній культурі.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни


«Одним із важливих чинників є відсутність негативного впливу на агрофітоценоз (фітотоксичність, післядія на наступні культури в сівозміні), безпечність для нецільових об’єктів навколишнього природного середовища. Наявність продукту в Україні та технологічні особливості його застосування, це також дуже важливі критерії», - зауважив
Олександр Мигловець.

Він зазначив, що портфель UKRAVIT  - найбільший у Європі та Азії (починаючи від протруйників і закінчуючи десикантами) та на сьогодні складає понад 130 продуктів.

«За нашими дослідженнями, в Україні понад 3 млн га обробляється лише продуктами UKRAVIT. Наша продукція зайняла лідируючу позицію у країнах до яких ми експортуємо, зокрема, Грузія, Молдова. Аграрії на власних полях засвідчують і переконуються, що наші продукти нічим не гірші, а інколи й кращі за препарати транснаціональних компаній, і до того ж мають більш економічно привабливу вартість», - повідомив Олександр Мигловець.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

UKRAVIT спільно із дистрибуційними компаніями постійно впроваджує фінансові інструменти, які полегшують аграрію навантаження на увесь період вирощування, на вигідних умовах.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

 

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

За матеріалами: superagronom.com

 

11 травня 2017 09:11
переглядів:
2170
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.