Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Вирішальні критерії для аграрія під час вибору ЗЗР

11 травня 2017
Переглядів:
1297
400.jpg

Засоби захисту рослин та мікродобрива — це одна із головних статей витрат у сільськогосподарському виробництві. Про головні складові, які є сьогодні вирішальними для аграрія під час вибору препаратів, розповів Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації UKRAVIT - найбільшого українського виробника ЗЗР та мікродобрив.

«Практично кожен товаровиробник, який займається виробництвом польових, технічних, плодово-ягідних, овочевих культур, кожного року переймається питанням, який обрати продукт, якої компанії, як захистити ту або іншу культуру. На сьогодні, на мій погляд, є декілька критеріїв вибору. Перше, що турбує сучасного аграрія — висока якість. Важливим критерієм у наших складних економічних умовах також є ціна», - підкреслив Олександр Мигловець.

Він зазначив, що при виборі ЗЗР аграрії враховують спектр дії, тобто які саме проблеми вирішує препарат на відповідній культурі.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни


«Одним із важливих чинників є відсутність негативного впливу на агрофітоценоз (фітотоксичність, післядія на наступні культури в сівозміні), безпечність для нецільових об’єктів навколишнього природного середовища. Наявність продукту в Україні та технологічні особливості його застосування, це також дуже важливі критерії», - зауважив
Олександр Мигловець.

Він зазначив, що портфель UKRAVIT  - найбільший у Європі та Азії (починаючи від протруйників і закінчуючи десикантами) та на сьогодні складає понад 130 продуктів.

«За нашими дослідженнями, в Україні понад 3 млн га обробляється лише продуктами UKRAVIT. Наша продукція зайняла лідируючу позицію у країнах до яких ми експортуємо, зокрема, Грузія, Молдова. Аграрії на власних полях засвідчують і переконуються, що наші продукти нічим не гірші, а інколи й кращі за препарати транснаціональних компаній, і до того ж мають більш економічно привабливу вартість», - повідомив Олександр Мигловець.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

UKRAVIT спільно із дистрибуційними компаніями постійно впроваджує фінансові інструменти, які полегшують аграрію навантаження на увесь період вирощування, на вигідних умовах.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

 

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

За матеріалами: superagronom.com

 

11 травня 2017 09:11
переглядів:
1297
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі