Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Барак Обама вбачає майбутнє у малих фермах та технологіях безпечності харчування

10 травня 2017
Переглядів:
6599
AgroNews100501.jpg

«Політки можуть допомогти політикам, а енергія прийде від того, що люди роблять кожен день» - підкреслив 44-ий президент Америки Барак Обама під час інноваційного саміту Seeds&Chips в Мілані 9-го травня. Про це повідомляє Аgronews.ua.

Метою саміту є зібрати експертів, які проведуть колективне обговорення щодо питань «зміни клімату, а також проблем, пов'язаних з постачанням поступово дефіцитних ресурсів продовольства більшій кількості населення світу.

«Коли ми думаємо про такі питання, як продовольча безпека або зміна клімату, то в кінцевому рахунку, політики можуть допомогти політикам, але енергія, щоб домогтися змін, прийде від того, що люди роблять кожен день», - сказав пан Обама.

«Це буде виходити від батьків, які стурбовані тим, який вплив зміна клімату може мати на дітей, а також від ділових людей, які говорять, як ми можемо використовувати менше енергії або витрачати менше ресурсів, у створенні нашої продукції. Це мільйони рішень, прийнятих в індивідуальному порядку тими, хто має можливість вносити зміни», - зазначив він.

У цьому процесі Барак Обама декілька разів наголосив на важливості розвитку локальних ферм з використанням інноваційних технологій і того потенціалу ідей, проектів, рішень, які пропонують новатори з усього світу, у тому числі, на саміті Seeds&Chips.

Читайте також: Зміна клімату ускладнює виробництво продуктів та призводить до політичної нестабільності - Барак Обама

Велика частина його особистої конференції, яка тривала понад годину, зайняла розмова пана Обами з Семом Касс, який працював у Білому дім в якості старшого радника з питань політики в області харчування і на даний час є інвестором, зацікавленим у нових продуктах, що змінюють ставлення до їжі і підвищують її якість та забезпечують безпечність.

Одним з гострих моментів було питання Сема Касса щодо Кліматичної Паризької Угоди 2015 року. Адже Президент Дональд Трамп пригрозив вийти з угоди, у якій майже 200 країн домовилися працювати, щоб знизити викиди парникових газів. Пан Обама відповів, що сьогоднішня адміністрація має дещо іншу точку зору на вирішення енергетичних питань, але також зазначив, що за останні 8 років в Америці приватний сектор побачив великі перспективи у розвитку чистої енергетики, зеленої енергетики і це значний прогрес.

Довідка: Саміт Global Food Innovation Summit Seeds&Chips проходить в Мілані (Італія) з 8 по 11 травня 2017 року (Fiera Milano -Rho). Програма Seeds&Chips включає чотири дні конференцій і семінарів, присвячених основним питанням, пов'язаним з глобальними проблемами харчування і інноваціями: від нових технологій виробництва харчових продуктів та харчування в майбутньому до продовольчої безпеки і права на здорову і доступну їжу для всіх. Понад 200 міжнародних доповідачів - від світових експертів галузі та інвесторів до політиків, обмінюються точками зору на найбільші глобальні проблеми, що стоять перед виробництвом продуктів харчування.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

10 травня 2017 16:48
переглядів:
6599

Ну почему все Эксы такие умные, а вот когда были у власти ничего не делали в этом направлении

15.05.2017 08:14
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ