Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Зміна клімату ускладнює виробництво продуктів та призводить до політичної нестабільності

09 травня 2017
Переглядів:
2531
102.jpg

Зміна клімату на планеті вже ускладнює виробництво продуктів харчування, що може призвести до політичної нестабільності. Про це заявив 44-й президент США Барак Обама під час свого виступу на третьому традиційному саміті з продовольчих інновацій Seeds&Chips, який проходить в Мілані (Італія), інформує Аgronews.ua.

Барак Обама наголосив, що буде ще важче подолати відстань між бідними та багатими країнами, адже населення світу сягатиме 9 мільярдів людей.

«Зміна клімату є однією з найголовніших проблем століття. Жодна країна, велика чи маленька, не може уникнути наслідків зміни клімату. Глобальне потепління робить виробництво продовольства більш важким, знижує врожайність сільськогосподарських культур, а іноді і є джерелом політичної нестабільності», - зауважив Барак Обама.

За його словами, не тільки Америка повинна боротися з глобальним потеплінням за рахунок скорочення харчових відходів, але й всі країни світу. Кліматична угода, підписана в Парижі в 2015 році, відіграє фундаментальну роль у зниженні парникових викидів країнами світу.

«У Парижі  ми підписали першу значущу глобальну угоду про майбутнє з низькими викидами діоксиду вуглицю. Але ось в чому справа: навіть якщо кожна країна так чи інакше ставить гальма на парникові викиди, які існують сьогодні, зміна клімату буде як і раніше впливати на наш світ ще довгі роки», - підкреслив Барак Обама.

За словами екс-президента США «акцент на європейські політичні системи може збільшитися через брак продовольства. «Але хороша новина, - додає він, - це те, що технологія рухається і є прогрес. Завдяки інноваціям у харчовій промисловості та зеленій революції з'явилася можливість залучати інвестиції на нові проекти», - зауважив Барак Обама.

Екс-президент США додав, що проблеми глобального потепління виникли внаслідок людської життєдіяльності, і мають бути вирішені людиною. Він вважає, що майбутнє людства за виробленням екологічно чистої енергії.

На думку експертів, той факт, що у своєму першому публічному пост-президентському виступі Барак Обама зосередився на продуктах харчування і сільському господарстві говорить про те, що він має намір брати участь у вирішенні цих питань в найближчі роки. Колишня перша леді Мішель Обама публічно заявляла багато разів, що вона планує і надалі продовжувати працювати над проблемою дитячого ожиріння.

Довідка: Саміт Global Food Innovation Summit Seeds&Chips проходить в Мілані (Італія) з 8 по 11 травня 2017 року (Fiera Milano -Rho). Програма Seeds&Chips включає чотири дні конференцій і семінарів, присвячених основним питанням, пов'язаним з глобальними проблемами харчування і інноваціями: від нових технологій виробництва харчових продуктів та харчування в майбутньому до продовольчої безпеки і права на здорову і доступну їжу для всіх. Понад 200 міжнародних доповідачів - від світових експертів галузі та інвесторів до політиків, обмінюються точками зору на найбільші глобальні проблеми, що стоять перед виробництвом продуктів харчування.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

09 травня 2017 19:19
переглядів:
2531
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.