Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Зміна клімату ускладнює виробництво продуктів та призводить до політичної нестабільності

09 травня 2017
Переглядів:
1774
102.jpg

Зміна клімату на планеті вже ускладнює виробництво продуктів харчування, що може призвести до політичної нестабільності. Про це заявив 44-й президент США Барак Обама під час свого виступу на третьому традиційному саміті з продовольчих інновацій Seeds&Chips, який проходить в Мілані (Італія), інформує Аgronews.ua.

Барак Обама наголосив, що буде ще важче подолати відстань між бідними та багатими країнами, адже населення світу сягатиме 9 мільярдів людей.

«Зміна клімату є однією з найголовніших проблем століття. Жодна країна, велика чи маленька, не може уникнути наслідків зміни клімату. Глобальне потепління робить виробництво продовольства більш важким, знижує врожайність сільськогосподарських культур, а іноді і є джерелом політичної нестабільності», - зауважив Барак Обама.

За його словами, не тільки Америка повинна боротися з глобальним потеплінням за рахунок скорочення харчових відходів, але й всі країни світу. Кліматична угода, підписана в Парижі в 2015 році, відіграє фундаментальну роль у зниженні парникових викидів країнами світу.

«У Парижі  ми підписали першу значущу глобальну угоду про майбутнє з низькими викидами діоксиду вуглицю. Але ось в чому справа: навіть якщо кожна країна так чи інакше ставить гальма на парникові викиди, які існують сьогодні, зміна клімату буде як і раніше впливати на наш світ ще довгі роки», - підкреслив Барак Обама.

За словами екс-президента США «акцент на європейські політичні системи може збільшитися через брак продовольства. «Але хороша новина, - додає він, - це те, що технологія рухається і є прогрес. Завдяки інноваціям у харчовій промисловості та зеленій революції з'явилася можливість залучати інвестиції на нові проекти», - зауважив Барак Обама.

Екс-президент США додав, що проблеми глобального потепління виникли внаслідок людської життєдіяльності, і мають бути вирішені людиною. Він вважає, що майбутнє людства за виробленням екологічно чистої енергії.

На думку експертів, той факт, що у своєму першому публічному пост-президентському виступі Барак Обама зосередився на продуктах харчування і сільському господарстві говорить про те, що він має намір брати участь у вирішенні цих питань в найближчі роки. Колишня перша леді Мішель Обама публічно заявляла багато разів, що вона планує і надалі продовжувати працювати над проблемою дитячого ожиріння.

Довідка: Саміт Global Food Innovation Summit Seeds&Chips проходить в Мілані (Італія) з 8 по 11 травня 2017 року (Fiera Milano -Rho). Програма Seeds&Chips включає чотири дні конференцій і семінарів, присвячених основним питанням, пов'язаним з глобальними проблемами харчування і інноваціями: від нових технологій виробництва харчових продуктів та харчування в майбутньому до продовольчої безпеки і права на здорову і доступну їжу для всіх. Понад 200 міжнародних доповідачів - від світових експертів галузі та інвесторів до політиків, обмінюються точками зору на найбільші глобальні проблеми, що стоять перед виробництвом продуктів харчування.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

09 травня 2017 19:19
переглядів:
1774
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі