Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Зміна клімату ускладнює виробництво продуктів та призводить до політичної нестабільності

09 травня 2017
Переглядів:
2073
102.jpg

Зміна клімату на планеті вже ускладнює виробництво продуктів харчування, що може призвести до політичної нестабільності. Про це заявив 44-й президент США Барак Обама під час свого виступу на третьому традиційному саміті з продовольчих інновацій Seeds&Chips, який проходить в Мілані (Італія), інформує Аgronews.ua.

Барак Обама наголосив, що буде ще важче подолати відстань між бідними та багатими країнами, адже населення світу сягатиме 9 мільярдів людей.

«Зміна клімату є однією з найголовніших проблем століття. Жодна країна, велика чи маленька, не може уникнути наслідків зміни клімату. Глобальне потепління робить виробництво продовольства більш важким, знижує врожайність сільськогосподарських культур, а іноді і є джерелом політичної нестабільності», - зауважив Барак Обама.

За його словами, не тільки Америка повинна боротися з глобальним потеплінням за рахунок скорочення харчових відходів, але й всі країни світу. Кліматична угода, підписана в Парижі в 2015 році, відіграє фундаментальну роль у зниженні парникових викидів країнами світу.

«У Парижі  ми підписали першу значущу глобальну угоду про майбутнє з низькими викидами діоксиду вуглицю. Але ось в чому справа: навіть якщо кожна країна так чи інакше ставить гальма на парникові викиди, які існують сьогодні, зміна клімату буде як і раніше впливати на наш світ ще довгі роки», - підкреслив Барак Обама.

За словами екс-президента США «акцент на європейські політичні системи може збільшитися через брак продовольства. «Але хороша новина, - додає він, - це те, що технологія рухається і є прогрес. Завдяки інноваціям у харчовій промисловості та зеленій революції з'явилася можливість залучати інвестиції на нові проекти», - зауважив Барак Обама.

Екс-президент США додав, що проблеми глобального потепління виникли внаслідок людської життєдіяльності, і мають бути вирішені людиною. Він вважає, що майбутнє людства за виробленням екологічно чистої енергії.

На думку експертів, той факт, що у своєму першому публічному пост-президентському виступі Барак Обама зосередився на продуктах харчування і сільському господарстві говорить про те, що він має намір брати участь у вирішенні цих питань в найближчі роки. Колишня перша леді Мішель Обама публічно заявляла багато разів, що вона планує і надалі продовжувати працювати над проблемою дитячого ожиріння.

Довідка: Саміт Global Food Innovation Summit Seeds&Chips проходить в Мілані (Італія) з 8 по 11 травня 2017 року (Fiera Milano -Rho). Програма Seeds&Chips включає чотири дні конференцій і семінарів, присвячених основним питанням, пов'язаним з глобальними проблемами харчування і інноваціями: від нових технологій виробництва харчових продуктів та харчування в майбутньому до продовольчої безпеки і права на здорову і доступну їжу для всіх. Понад 200 міжнародних доповідачів - від світових експертів галузі та інвесторів до політиків, обмінюються точками зору на найбільші глобальні проблеми, що стоять перед виробництвом продуктів харчування.

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

09 травня 2017 19:19
переглядів:
2073
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.