Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як запобігти розвитку хвороб рослин?

03 травня 2017
Переглядів:
6108
AN_122.jpg

Квітневе похолодання принесло чимало неприємних сюрпризів аграріям. Як стверджують агрономи, такі несприятливі погодні умови вплинуть на розвиток хвороб рослин і зменшать їх продуктивність. Агрономи відзначають, що скоротити кількість фунгіцидних обробок чи зменшити норми витрати, як це іноді роблять у більш сприятливі роки, у цьому році не вийде.


Стрімке зниження температури унеможливило проведення вчасної обробки посівів фунгіцидами, а мокрий сніг та додаткова волога сприятимуть розвитку хвороб на рослинах.  В першу чергу у посівах озимих зернових, ріпаку та гороху необхідно буде застосовувати максимальні норми витрати фунгіцидів. Оскільки через зміну температури провести фунгіцидні обробки вчасно зуміли не усі, тепер доведеться надолужувати. Про це розповіли SuperAgronom.com агрономи з декількох областей України.

За словами експертів, квітневе зниження температури значно підвищить актуальність та необхідність застосування фунгіцидів та мікродобрив. Адже рослини вийдуть з таких умов ослабленими та сприйнятливими до різних хвороб. «Відомо, що гриби, бактерії та віруси, заражаючи рослини, спричиняють небезпечні хвороби, що зменшують асиміляцію, пригнічують ріст, знижують врожайність, погіршують якість вирощеної продукції. Використання фунгіцидів давно довело свою доцільність, оскільки зумовлює підвищення врожайності та недопущення втрати частини урожаю через різноманітні хвороби культур», - зазначає Віталій Ільченко, власник корпорації UKRAVIT – найбільшого національного виробника ЗЗР та мікродобрив.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни

Він зазначив, що фунгіциди застосовуються для контролю хвороб в оптимальні фенологічні фази з дотриманням рекомендованих норм витрати їх на одиницю площі. «Технології обприскування сільськогосподарських культур високоефективними фунгіцидами на 93-98% сприяють запобіганню зараження рослин збудниками комплексу хвороб. При цьому рекомендується аграріям застосовувати препарати системної, контактно-системної дії із знищенням міцелію грибів в рослинних тканинах на усіх етапах формування врожаю польових і овочевих культурах, в плодово-ягідних насадженнях і на виноградниках», - підкреслює Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації UKRAVIT.

Корпорація UKRAVIT виробляє широку лінійку ефективних фунгіцидів, зокрема, Дезарал® Екстра, Ті Рекс®, Аякс® та інші (для зернових колосових), Капітал® (для соняшнику та сої), який забезпечує ефект Stay Green, Самшит, Страж, Джек Пот, Делавіт та інші(для плодово-ягідних насаджень), Цілитель, Захист та інші (для овочевих культур).

«Ці препарати дозволяють за рахунок поєднання прогресивних форм діючих речовин зменшити кратність обробок насаджень та посівів хімічними засобами захисту, що зменшує пестицидне навантаження та запобігає забрудненню мікрозалишками пестицидів готової продукції. При їх застосуванні не виникає резистентності, проявляється як комплексна захисна дія, так і довготривалий період контролю основних збудників хвороб. При різних коливаннях температури повітря і змінах опадів препарати від UKRAVIT не знижують ефективність захисної дії в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. При цьому валові збори зростають на 34–42 % у порівнянні з іншими захисними заходами, а показники якості вирощеної продукції відповідають найвищим нормативам», - розповідає Олександр Мигловець.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

Але головне, що сучасні, високоефективні та безпечні препарати які вироблені в Україні, враховують усі потреби вітчизняних аграріїв. Крім того, їх вартість залишається справедливою та доступною, дозволяючи фермерам підвищувати рентабельність виробництва.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

 

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

03 травня 2017 09:28
переглядів:
6108
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ