Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Їжа здорового майбутнього: у Мілані відбудеться Інноваційний саміт Seeds&Chips

AN_108.jpg

Що таке inno-tech їжа? Як рух slow food впливає на тренди у харчовій промисловості та ресторанній справі? Які ідеї та передові рішення в агро та харчовій індустрії наразі захоплюють світ? Щоб знайти відповіді на ці питання завітайте до Італії на наймасштабніший у світі Інноваційний саміт Seeds&Chips, який відбудеться з 8-го по 11 травня в Мілані.

Італійська харчова ініціатива - Інноваційний саміт Seeds&Chips є однією з провідних подій у світі інноваційних продуктів харчування, яка присвячена демонстрації нових ідей і передових рішень з усього світу. Саміт є центром для зустрічей лідерів та інноваторів, для обговорення, прогнозування  та просування трендів здорової їжі.

Днями організатори саміту повідомили, що встановили стратегічне партнерство з EAT Foundation. Метою цього співробітництва є прискорення переходу до стійкої продовольчої системі, яка може забезпечити здоровий раціон харчування для зростаючого населення.

Організатори Seeds&Chips вважають, що інноваційні технології все більше відіграють ключову роль в системі харчування і мають потенціал для вирішення найбільш важливих і насущних проблем, з якими ми стикаємося: забезпечення здорової, безпечної і достатньо їжі для всіх. EAT Foundation (EAT) є глобальною платформою, яка об'єднує лідерів з науки, бізнесу, політики та громадянського суспільства для всебічного вирішення проблеми продовольчої системи і створити шляхи для стійкого, здорового майбутнього для всіх. EAT проводить міждисциплінарні дослідження, розробляє науково обґрунтовані цілі та допомагає трансформувати знання в бізнес-процесів, політики та зміни в поведінці споживачів. Тепер, ці дві організації об'єднують зусилля, щоб посилити вплив.

«Ми дуже раді, що Seeds&Chips приєдналися до нашої зростаючої мережі впливових партнерів для вирішення проблем, пов'язаних з харчовими продуктами: від недоїдання і пов'язаних з харчуванням захворювань, до зміни клімату і втрати біорізноманіття.» сказав д-р Ганайлд A Стордален, засновник і президент EAT. «Нам потрібні конкретні рішення, які приносять користь як для людей, так і планети. Ми вважаємо, що можемо домогтися багато чого, поєднавши спільні зусилля.

«Ми пишаємося тим, що стали стратегічними партнерами з EAT. Саміт присвячений демонстрації видатних талантів і передових рішень з усього світу і партнерство з EAT- це слід нашої стратегії роботи в тісній співпраці з підприємствами, організаціями та установами, які вірять і підтримують інновації в харчовій промисловості,» - сказав Марко Гаолтьері, засновник Seeds&Chips. «Ми раді, що і колишній президент США Барак Обама і Ганайлд A Стордален будуть в якості ключових спікерів на саміті в цьому році.»

Доктор Стордален буде розглядати питання про необхідність комплексного і спільного підходу для вирішення пов'язаних з харчовими продуктами проблем. У той же час, Марко Гаольтері виступить на Стокгольмському продовольчому форумі 12-13 червня, який буде оргпнізовано фундацією EAT, де 500 прогресивних лідерів науки, політики, бізнесу і громадянського суспільства будуть скликані для обговорення політики і рішень щодо реформування глобальної продовольчої системи.

 

 Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси