Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В Україні зростає інтерес до вирощування найдорожчої приправи у світі

23 квітня 2017
Переглядів:
28271
shafran.jpg

В Україні зростає інтерес до виробництва шафрану і попит на посадковий матеріал цієї незвичної для наших широт прянощі.

В селі Любимівка Херсонської області з’явився другий виробник шафрану Олег Демченко.

Фермер почав вирощувати екзотичну для нашої країни пряність з подачі вже відомої підприємниці Лариси Боден, яка вперше завезла посадковий матеріал шафрану в Україні і стала першопрохідцем у вирощуванні цієї культури. 

До пошуку нових ніш фермерів штовхає висока волатильність цін на плодоовочевому ринку:

"Я зіткнувся з тим, що ціни на овочі зазнають сильних коливань, і вирішив спробувати вирощувати шафран. У світі виробництво цієї прянощі становить всього 3 тонни", – розповідає Олег Демченко.

У 2015 році фермер посадив 5 соток шафрану, взявши посадковий матеріал у Лариси Боден, і отримав перший урожай – 250 г прянощі, який був проданий за ціною $5/г. За словами Олега Демченко, окупність культури становить 2 роки. У 2016 році фермер викопав всі цибулини шафрану і отримав близько 2 тонн посадкового матеріалу, вирішивши розмножити культуру своїми силами.

Другий урожай фермера склав 350 г шафрану, а цибулини він розсадив вже на 25 сотках, плануючи продавати посадковий матеріал в 2017 році.

"На посадковий матеріал шафрану вже є попит, але ми нічого не обіцяємо, так як ще не знаємо, який отримаємо урожай. Наша мета – щоб шафраном зайнялося якомога більше людей. Адже за допомогою шафрану можна створити сімейний бізнес всього на 5 сотках", – каже Олег Демченко.

Процес збирання шафрану хоча і трудомісткий, але цілком під силу одній сім’ї.

"Прибрати 20 соток можуть 2 людини. З 25 квіток можна отримати близько 1 г шафрану", – каже Олег Демченко.

За словами виробника, внутрішнього українського ринку шафрану майже немає, купують небагато, в основному кухарі для ресторанів.

У перспективі фермер має намір зосередитися на виробництві посадкового матеріалу шафрану.

За матеріалами: Інфоіндустрія

23 квітня 2017 15:04
переглядів:
28271

Круто!Молодці щ о ризикнули і зайнялись цим ділом

25.04.2017 13:57
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.