Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

У Мілані на світовому харчовому саміті SEEDS & CHIPS відбудеться конкурс агроінновацій NEXTFOOD AWARD

18 квітня 2017
Переглядів:
6158
Seeds&Chips_3 (1).jpg

У Мілані з 8-го по 11 травня 2017 року відбудеться глобальний харчовий інноваційний саміт "Seeds & Chips -The Global Food Innovation Summit". В його рамках відбудеться конкурс для харчових та агростартапів "NEXTFOOD AWARD BY IMAGE LINE", започаткований  Seeds & Chips 63DE-SIGN. Цей захід об’єднає сотні стартапів, підприємств, університетів, інститутів, інвесторів, інкубаторів, лідерів громадської думки та політиків.

Інновації по всьому харчовому ланцюгу: від ферми до столу

Цей Саміт є одним з головних заходів у світі щодо інноваційних продуктів харчування. Це виняткова платформа, яка повністю присвячена просуванню передових рішень в агро та харчових технологіях, а також розкриттю видатних талантів з усього світу. Виставкова площа і насичена програма конференцій саміту пропонують відвідувачам унікальну можливість участі в дискусії і спілкуванні по темах, моделях та інноваційних ідеях, які змінюють спосіб виробництва їжі, галузі переробки та просування. Разом з TUTTOFOOD 3-й щорічний саміт має на меті залучення у Мілан найкращих новаторів у галузі харчування з усього світу. Спеціальний гість саміту – екс-президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама. Також відвідувачі зможуть почути різних італійських та міжнародних спікерів - від Керрі Кеннеді, президента Роберта Ф. Кеннеді Центру юстиції і права людини Сема Касс до  шеф-кухаря і радника колишнього президента США і творця революції здоров'я в Білому домі; від міністра економічного розвитку Карло Календа до міністра сільського господарства, харчової та лісової політики Мауріціо Мартіна; від Луїджі Боніні, старший віце-президент Starbucks, Президент Illycaffè Андреа Іллі та інших відомих міжнародних діячів. Подробиці за посиланням:  www.seedsandchips.com 

«Seeds&Chips було створено, щоб сприяти утворенню міжнародної екосистеми стартапів в області інновацій у харчових продуктах та узгодження зі світом науки і бізнесу», зазначає Марко Гаолтьері, засновник масштабного заходу. «Їжа майбутнього, продукти харчування і зміна клімату - це одна з основних глобальних проблем і одна з головних областей, де відбуваються справжні інновації: тому ми раді надати таку можливість багатьом гідним стартапам і молодим підприємцям».

Захід Food Innovation - це інновації по всьому харчовому ланцюгу, від ферми до столу. Будуть оцінюватися сили, цінності та якість роботи над продуктом. Як зазначають організатори, конкурс спрямований на пошук найкращих продуктів, з точки зору інновацій та стійкості. Стійкість повинна включати в себе всі етапи життєвого циклу продукту, не оминаючи також різні аспекти упаковки, з урахуванням функціональних вимог конкретного продукту. Цей перший NEXTFOOD AWARD BY IMAGE LINE присвячений всім стартапам, які мають відношення до теми саміту.

 Для стартапів-переможців буде запропоновано:

1) Графічний дизайн макета упаковки командою 63DE-SIGN (стратегічне позиціювання продукту, графічний дизайн макета упаковки, поради за матеріалами для індустріалізації, виконавчий прес);

2) Рекомендації щодо вибору упаковки Департаментом архітектури та дизайну в Політехнічному Торіно: інноваційних матеріалів, ефективності витрат, впливу на навколишнє середовище. Обсерваторія Ecopak створена в 2005 році в Політехнічному Торіно, факультет архітектури і дизайну - є партнером NEXTFOOD AWARD, відповідно до мети інформаційного проекту «Nudi o Vestiti?». Проект досліджує упаковку як комунікативний і функціональний продукт за допомогою ключового слова: екологічна стійкість. «Nudi про Vestiti?» - це поширення культури і критичного розуміння дизайну упаковки, шляхом організації виставок та заходів, а також розповсюдження по цифрових каналах.

3) Можливості для співпраці в інтернатурі за спеціальністю промислового дизайнера для реалізації упаковки CAD;

4) Маркетингові консультації для конвертації всіх рекламних акцій  / маркетингу / соціальних досягнень в реальних клієнтів.

 Проекти будуть оцінюватися журі, яке буде визначати на заключному етапі топ-10 переможців. Церемонія нагородження відбудеться в рамках  Саміту.

Участь в конкурсі NEXTFOOD можуть брати продукти, як пов’язані з  інноваціями в області стійкого виробництва, зменшення впливу на навколишнє середовище, так і продукти взаємодії між виробником і споживачем. На конкурс заявки подаються з 6 квітня 2017 року по 26 квітня 2017 року. Участь у конкурсі безкоштовна. Правила і форма заявки можна завантажити з сайту Конкурсу www.nextfoodaward.com.

«Підприємець знає, скільки енергії необхідно, щоб перетворити хорошу ідею продукту в перевагу для компанії. Мета полягає в тому, щоб постійно розвиватися - з усіма необхідними професійними навичками - завдяки підтримки стартапів, які вірять в силу, цінності та якість. Стартапи – це "уважні антени" до нових потреб розвитку як культурного, так і антропологічного. І вони потребують допомоги для досягнення своїх цілей » - зазначає Христина Ванніні Паренті, власниця дизайн-студії Milan studio 63DE-SIGN.

Премія спонсорується Image Line, італійською hi-tech компанією, що спеціалізується в області цифрових рішень для сільського господарства. «Технологічні інновації стають основним фактором зміни в харчовій промисловості і її гравців», - говориить Івано Вaлморі, генеральний директор і засновник Image Line. «Я переконаний, якщо ми визнаємо значення цього фактору для агропродовольчого сектору, то отримаємо великі переваги з точки зору конкурентоспроможності та стійкості. Відповідно з цією ідеєю, ми вирішили підтримати реалізацію "NEXTFOOD AWARD". Упевнені, що інтеграція експертизи, сумлінна робота, впевненість в кваліфікації один одного є ключем до розвитку сектора та захисту людей і ресурсів планети».

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

18 квітня 2017 18:19
переглядів:
6158
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ