Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як забезпечити стабільний дохід при вирощуванні овочів

16 березня 2017
Переглядів:
6666
AgroNews150301.jpg

Українські виробники плодоовочевої продукції активно намагаються розширити ринки збуту. Але примхи природи вносять свої корективи в  очікувані врожаї. Як фермерам  забезпечити більше стабільності в доходах розповів гендиректор компанії «Агрориск», експерт в області агрострахування Володимир Юдін.

«Українські сільгоспвиробники повинні усвідомлювати, що насправді страхують не так сільгоспкультури, як власний бізнес. Агрострахування - це надійний регулятор фінансових потоків, який забезпечує грошові надходження не в окремих випадках, а постійно. Бо сільгоспвиробник завдяки відшкодуванню завданих збитків отримає можливість пересіяти свої поля чи компенсувати значну частку очікуваного доходу», - зазначає Володимир Юдін.

Він повідомив, що в компанії  «Агрориск» існує програма страхування овочів відкритого ґрунту. Страхування овочевих культур відбувається в разі недобору врожаю або його повної втрати в результаті дії таких ризиків як град і вторинні хвороби після граду, надмірні опади, буря, ураган, осінні заморозки. Договір страхування може бути укладений щодо врожаю наступних овочевих культур: пасльонові (томати, перець, баклажани), гарбузові (баштанні, огірки), тютюн, зелений горошок, квасоля.

За умови підтвердження страхового випадку, господареві відшкодовують зниження різниці між застрахованою і фактичної врожайністю овочів на кожному окремому полі.

Для найбільш чіткого встановлення страхової суми, потенційна врожайність вказується по кожному окремому полю на момент укладення договору страхування.

Читайте також: Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування

З метою підрахунку страхового відшкодування, потенційна врожайність культури на момент настання збитку може бути скоригована в бік зменшення внаслідок впливу на врожайність незастрахованих факторів.

Коригування відбувається під час проведення незалежного обстеження полів протягом дії договору, а також на час настання збитку. При встановленні збитку і підрахунку його величини, до уваги беруть (вираховують) суму вже отриманого (зібраного) врожаю культури згідно співвідношення, вказаного в договорі.

«Тариф розраховується відповідно до статистичної інформації, наданої Гідрометцентром України та отриманої з відкритих джерел, з урахуванням рівня технології господарства. Франшиза встановлюється у відсотках від страхової суми по кожному окремому полю. Страхова сума на момент укладення договору встановлюється попередньо і коригується тільки після проведення огляду всіх полів і підрахунку прогнозованої врожайності саме на час огляду. Період страхування встановлений з моменту посадки розсади або сівби до моменту збору врожаю. Також може бути доданий період вирощування розсади», - зазначає експерт в галузі агрострахування Володимир Юдін, гендиректор компанії  «Агрориск».

Він підкреслив, що обов'язковими умовами страхування є дотримання господарством всіх агротехнічних операцій відповідно до технологічної карти, проведення огляду перед підписанням договору настання страхових ризиків і їх підтвердження довідками від Гідрометстанціі, падіння врожайності внаслідок ризиків і попередження про такі ризики протягом 3-х робочих днів.

Читайте також: Як обрати надійного страхового партнера

«Накопичений досвід ми використовуємо в інтересах клієнтів, що дозволяє нам досягати ліпших умов і тарифів. Нам також важливо пояснити аграрію, як працює конкретний страховий продукт. І якщо наш клієнт стикається зі страховим випадком, то ми все робимо для того, щоб він отримав відшкодування збитків», - підкреслив Володимир Юдін.

 

Катерина Звєрєва, AgroNews.ua

 

Довідкова інформація про «Агрориск». 

16 березня 2017 08:43
переглядів:
6666
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ