Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Фермер вирішив рятувати курей від холоду незвичним способом (фото)

14 березня 2017
Переглядів:
16556
96.jpg

На одній із ферм у США взялися рятувати курей від холоду незвичним способом. Результат такого експерименту приголомшливий.

У американському місті Мілтон є ферма, на якій курей вдягають у светри ручного плетіння. «Вони такі милі. Ніколи не думала, що курки можуть носити светри. Це справді смішно», – сказала майстриня Розмарі Джелеп.

Головними дизайнерами є п’ятеро пенсіонерок, які займаються у гуртку плетіння. Коли жінки дізналися, що кури на сусідній фермі мерзнуть, вирішили допомогти. «Коли мені запропонували плести светри для курочок, я подумала, що нічого дурнішого в житті не чула. А тепер сама цим займаюся і надзвичайно щаслива», – сказала майстриня Ліббі Каплан.

Кури завдяки таким светрам почали нестися частіше. «Відтоді як вдягнули їх, вони почали частіше нести яйця. Не знаю чи можна вважати це науковим доказом, однак покращення ми відчули», – сказала речниця благодійної організації Еріка Макс. Американські пенсіонерки результатом пишаються. І самі розважилися, і, не виключено, сказали нове слово в домашньому птахівництві.

За матеріалами: naspravdi.com

14 березня 2017 18:00
переглядів:
16556
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.