Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Найперспективніша ягода для вирощування в Україні - лохина

12 березня 2017
Переглядів:
22034
30.jpg

Однією з найбільш перспективних ягід з точки зору вирощування в Україні вважається лохина. Про це заявили аналітики компанії Pro-Consulting.

«Однією з найбільш перспективних ягід з точки зору вирощування в Україні вважається лохина. Внутрішній ринок цього продукту насичений тільки на 1/8 частину, а площа посадки займає 700-750 га. Вартість лохини в нашій країні досить висока. Крім того, спостерігається підвищений попит на цю ягоду у європейських споживачів. Іншими словами, стрімке зростання виробництва лохини з позиції експортних і торговельних перспектив цілком передбачуваний», - відзначили в компанії.

Аналітики стверджують, що світове виробництво лохини в 600 тис. тонн стане можливим до кінця 2017 році. Для порівняння, цей показник у 2005 році становив лише 180 тис. тонн.

«Можна зробити висновок, що в нинішніх умовах в Україні є доцільним відкриття виробництва з вирощування лохини. Для цього буде потрібна земельна ділянка площею в 10 га. Вибираючи місце розташування для підприємства, варто особливу увагу приділити фізико-хімічними властивостями грунту. Загальна вартість подібного проекту може скласти $ 500-550 тис. (без урахування покупки прав оренди землі). З цієї суми 49% припадуть на закупівлю техніки, 33% - на закупівлю саджанців, 9,63% - на закупівлю системи крапельного зрошення, 8,37% - на інші витрати. Посадковим матеріалом є вкорінені живці, дворічні або трирічні саджанці. Трирічні саджанці більш прийнятні з технологічної та економічної точки зору. Урожайність лохини в загальному випадку становить 7,4-7,6 т / га, ціна реалізації - близько $ 3 за кг. З 4-го року після початку реалізації проекту обсяг врожаю лохини складе 165000 кг, що дозволить заробити 540 тисяч доларів. Період окупності проекту становить 3,5-4 роки», - додали в компанії.

За матеріалами: ГолосUA

12 березня 2017 15:00
переглядів:
22034

Я готовий зайнгятися вирощуванням ПОЛУНИЦІ, земля є, потрібен інвестор. 0976708156

13.03.2017 08:21

я готов заниматься выращиванием черники, земля есть, нужен инвестор. тел 0674154087

12.03.2017 16:48
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.