Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

01 березня 2017
Переглядів:
7626
AN_95(1).jpg

Добрий господар завжди використовує засоби захисту рослин: немає захисту - немає врожаю, а отже й прибутку. Сьогодні завдання будь-якого фермера придбати ефективний засіб і не переплатити зайвого. Як аграріям розібратися у різноманітті пропозицій на ринку, щоб не тільки мінімізувати витрати, а й впроваджувати якісні новітні технологічні рішення?

Руйнуючи стереотипи

За останні десятиліття в головах багатьох аграріїв міцно закріпилася думка: «хочеш якісний продукт – купуй імпортне». Але в Україні є компанії, які руйнують цей стереотип. Однією з них є компанія UKRAVIT  - потужний виробник засобів захисту рослин та добрив із мікроелементами, добре відомих на внутрішньому, а з 2012 року й на зовнішніх ринках.

«Поточного року ми святкуємо своє 18-річчя. UKRAVIT є першою та найбільшою українською компанією, яка виробляє засоби захисту рослин (ЗЗР). Сьогодні в Україні нашими продуктами обробляється понад 3 млн га – уявіть: це вся країна як Бельгія, засіяна від кордону до кордону. Разом із тим, продукти UKRAVIT користуються високим попитом на зовнішніх ринках, у Грузії та Молдові», - розповідає Віталій Ільченко, генеральний директор компанії UKRAVIT.

«Ми пропонуємо наші продукти за справедливою ціною без невиправданих «накруток». Адже наші потужності розташовані в Україні – це промисловий комплекс площею 30 тис. м² із повним циклом виробництва, який щороку дає сільгоспвиробникам понад 6000 т першокласної продукції. Це не межа: попит на наші продукти зростає, а тому ми плануємо збільшити виробничі обсяги в 5 разів. Відповідно, зростають потужності. Так, зокрема, нещодавно ми відкрили новий виробничий комплекс, а зараз будуємо велику лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням», - зазначає  Віталій Ільченко.

Крім того, компанія постійно впроваджує інноваційні продукти: 135 позицій ЗЗР для польових, а також овочевих і плодово-ягідних культур, що продаються під ТМ «Аптека Садівника» для дачних та присадибних господарств, а також 27 позицій добрив із мікроелементами «АВАНГАРД®», засобів  дезінфекції, тощо.

Інноваційні рішення під вітчизняного аграрія

«Якість наших продуктів підтверджена основними міжнародними сертифікатами ISO, - наголошує Віталій Ільченко. – Сировину для них ми закуповуємо, де і провідні світові компанії, та, на відміну від них, ми ніколи не ставили собі за мету створити універсальний продукт для багатьох ринків. Наша перевага в іншому:  ретельно досліджуємо місцеві умови і робимо спеціалізований продукт саме під них. При цьому дотримуємося трьох головних принципів: продукт має якісно виконувати свої основні функції, він має давати споживачу більший і якісніший врожай, а також відповідати найсуворішим екологічним стандартам – дотримання цих принципів ми гарантуємо в кожному нашому продукті, інакше він не має права на існування».

«2017 року сільгоспвиробникам стане доступним наше інноваційне рішення: гербіцид Вейрон® КС (д.р. флуметсулам 120 г/л + флорасулам 80 г/л), який у рекомендованій нормі 50-70 мл/га здатний контролювати практично всі види бур'янів у посівах зернових культур, зокрема, однорічні зимуючі та стійкі до 2,4-Д сульфонілсечовини, - наголошує заступник голови консультативного відділу  UKRAVIT Олександр Мигловець. – 2016 року в Київській обл. (Бориспільський р-н) застосування гербіциду в мінімальній нормі дало прибавку 15,8 ц/га, а в максимальній – 21,5 ц/га, на контролі (без гербіцидів) отримана врожайність 27,1 ц/га. Більше того, його застосування було економічно вигідним: при затратах 160 грн/га Вейрон® КС дав надбавку 9000 грн/га – економічна вигода склала 8840 грн/га».

Другою новинкою став ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії Селефіт® Екстра компонент А (прометрин 500 г/л) та компонент Б (метрибузин 700 г/кг), який у нормі 2,5 л/га контролює широкий спектр однорічних дводольних і деяких злакових бур'янів у посівах сої. «2015 року в Київській обл. (Кагарлицький р-н) Селефіт® Екстра в мінімальній нормі дав прибавку 13,8 ц/га, а в максимальній – 14,5 ц/га (контроль – 9,6 ц/га), - зазначає Олександр Мигловець.

Інноваційні продукти доповнили ряд минулорічних новинок: протруйників Рекорд® Квадро ТН, Матадор® Макс ТН (обидва для захисту зернових колосових), АС-Селектив® (картоплі, овочевих культур); фунгіцидів Дезарал® Екстра (зернових колосових), Капітал® КС (соняшнику та сої), який, крім іншого, забезпечує ефект Stay Green; інсекто-акарициду Антикліщ Макс® КЕ (сої, плодових, зокрема яблунь та декоративних культур); і, звичайно, гербіцидів Селеніт® Макс КЕ (системний, післясходовий, для знищення бур'янів у посівах цукрового, столового та кормового буряку, соняшнику, картоплі, сої, льону-довгунця, ріпаку, гороху, тощо), Голд Стар® Екстра (системний, післясходовий, у посівах зернових колосових культур. тощо).

Добрива

«Ми виробляємо продуктову лінійку спеціальних добрив для широкого спектру культур: зернових, бобових, плодових… - ми можемо нагодувати кожну культуру та забезпечити реалізацію її потенціалу продуктивності, - наголошує технолог із виробництва мікродобрив UKRAVIT Сергій Адаменко. – Цьогорічна лінійка доповниться новим продуктом Авангард®Р Кремній. Потреба в такому продукті значна, адже кремній посилює захист рослини від хвороб (зокрема, борошниста роса) та шкідників (попелиця),  підвищує її посухо- морозо- та жаростійкість, а також стійкість до вилягання, посухи, тощо».  

«Водночас, важливо, що усі наші добрива виготовляються на новітньому обладнанні, яке відповідає міжнародним стандартам ISO, вони є високотехнологічними (в рідкій формі, яку не потрібно додатково розчиняти) хелатованими (коефіцієнт використання мікроелементів рослинами понад 60%), ефективнішими та дешевшими в порівнянні з конкурентами. Так, вони забезпечують окупність від 3 до 15-20 грн на кожну витрачену гривню», - додає Сергій Адаменко.

«Усвідомлення сільгоспвиробником важливості застосування якісних засобів захисту рослин з кожним роком зростає. Я особисто гарантую, що всі, хто працюватиме з нами, будуть задоволені сервісом і якістю наших продуктів», - резюмує Віталій Ільченко.

З питань продажу та співпраці звертатися: ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, вул.Дегтярівська, 25/1.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

 

01 березня 2017 15:12
переглядів:
7626
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ