Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як ефективно управляти агроризиками

20 лютого 2017
Переглядів:
6302
AgroNews170201.jpg

Дуже часто сільгосппідприємства, потерпаючи від погодного фактору, а отже і від зменшення врожайності, несуть колосальні збитки. Як аграріям  навчитися управляти агроризиками обговорювали експерти на семінарі «Нові рішення в агрострахуванні», який відбувся у Києві 16 лютого 2017 року.

Рекордний минулорічний врожай зернових в Україні показав, що аграрії мають достатні ресурси для більших досягнень. Динаміка останніх 20 років засвідчує, що цілком реальною є змога до 2030 року наростити збір зернових до 100 млн. тонн. Але повсякчас сільгоспвиробники стикаються із таким ризиками, як коливання цін, зміни врожайності, непослідовність державної політики. А що вже казати про ризики стихійних лих та надзвичайних ситуацій… Цілком зрозуміло, що такі природні небезпеки, як посуха, град, паводок, можуть призвести до дуже виробничих втрат.

 

«Агрострахування – це один із найважливіших елементів ведення агробізнесу. Адже останній належить до таких сфер діяльності, на успішність яких значною мірою впливають різноманітні погодні та кліматичні фактори, дію яких у багатьох випадках контролювати неможливо», - зазначає гендиректор компанії «Агрориск», експерт в області агрострахування Володимир Юдін.

Читайте також: Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування

«Агрострахування дає конкретні і дуже важливі результати для виробника сільгосппродукції, який вирішив скористатися цією послугою. У випадку повної чи часткової втрати врожаю аграрії зможуть покрити свої збитки за рахунок страхових виплат. Це дає можливість забезпечити фінансову стабільність. Компенсація збитків завдяки страхуванню дозволяє своєчасно розрахуватися із переробниками, постачальниками матеріально-технічних ресурсів та іншими партнерами. Крім того, агрострахування дозволяє повернути взяті в кредит кошти за рахунок страхового відшкодування у разі настання несприятливої події та полегшує доступ сільгоспвиробників до кредитних ресурсів, що на сьогодні в Україні є дуже важливим», - підкреслив Володимир Юдін.

Як зазначив експерт, фінансовий ринок України розвивається, а страхування сільськогосподарських ризиків стає стратегічним напрямом діяльності для страхових компаній, які пропонують сільгоспвиробникам сучасні страхові продукти.

 

«В Україні наразі існують програми страхування для рослинних культур і тварин. Для вибору найбільш ефективного варіанту страхування потрібно спочатку визначити, від яких ризиків і на який період аграрій бажає застрахувати своє виробництво. Якщо втрата врожаю окремої культури може значно вплинути на фінансовий стан господарства, то страхувати потрібно саме цю культуру», - радить Володимир Юдін.

У компанії «Агрориск» на сезон «весна-літо» 2017 року діє програма «МультіРіск», за якою можуть бути застраховані врожаї озимої і ярої пшениці, озимого і ярового жита, озимого і ярового ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрових буряків, ріпаку, гречки, сої, вівса, гороху і проса. Сума відповідальності встановлюється в розмірі вартості майбутнього врожаю сільськогосподарської культури. Крім таких катаклізмів як град, весняні та осінні заморозки, крижана кірка, посуха, сель, землетрус, буря, ураган, повінь "МультіРіск" страхує також і від форс-мажорних обставин, як знищення врожаїв шкідниками або вогнем.

Читайте також: Як обрати надійного страхового партнера

«Врегулювання страхового випадку за продуктом здійснюється як по всій застрахованій площі поля, так і за пошкодженою його частиною. Завдяки цьому фермер зможе провести, наприклад, пересів культури тільки на пошкодженій ділянці поля. Для цього знадобиться значно менше фінансових та часових витрат, що є вагомою перевагою в особливо активний для фермерів весняно-літній період», - зазначає гендиректор компанії «Агрориск», експерт в області агрострахування Володимир Юдін.

 

Експерт констатує, що аграрію головне знати, що в разі збитків йому виплатять належні за страховим договором гроші. Тому варто звертатися до надійного брокера, який завжди на боці фермера і зможе порадити найкращі умови для страхування.

Катерина Звєрєва,AgroNews.ua

 

Довідкова інформація про «Агрориск».

20 лютого 2017 08:00
переглядів:
6302
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ