Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Як найкраще підготувати землю до весняної посівної

31 січня 2017
Переглядів:
95573
AN_91.jpg

Як театр починається з вішалки, так і всі польові роботи починаються з обробки ґрунту. Робота з ґрунтом при вирощуванні врожаю - головне, тому що саме стан ґрунту істотно впливає на врожайність, а отже і на остаточний фінансовий результат сільгосппідприємства. Як найкраще підготувати землю до весняної посівної розповіли у «КУН-Україна».

Ґрунтообробна та посівна техніка: як обрати?

В опрацюванні ґрунту одним з вирішальних технологічних процесів є робота з рослинними рештками. Подрібнення та перемішування решток із землею активізує їх розкладання, поліпшуючи структуру ґрунту, сприяє доступності органічних речовин,  а також запобігає утворенню корки та злипанню решток. Крім того, збереження частини рослинних залишок на поверхні зменшує ерозію та дозволяє краще зберегти вологу після опадів.

 

Не менш важливим є обробіток ґрунту, що створює його необхідну структуру, забезпечує рівномірність органічного та хімічного складу, баланс повітря і води в ріллі.

 

Під час чистової культивації ґрунту перед посівом розмір часток землі зменшується до потрібного, створюється середовище з належною температурою та вологістю, необхідними для однорідного проростання.

 

 

Читайте також: Не на словах, а на ділі: як досягти найкращих показників висівання

 

«Культиватор є саме тим агрегатом, який може швидко та якісно виконати обробіток ґрунту, підготувати його до посіву. Від його роботи безпосередньо залежить потенційна врожайність будь-якої культури. Завдяки наявному широкому модельному ряду у лінійці техніки KUHN, наші культиватори здатні задовольнити всі потреби аграріїв в різних ґрунтово-кліматичних умовах», - зазначає Асад Лапш, генеральний директор «КУН-Україна».

 

Так, культиватор KUHN 5635 забезпечує якісне виконання всіх операцій з обробітку ґрунту та підготовки посівного ложе, руйнує та розпушує поверхневу корку, знищує бур’яни, подрібнює грудочки та перемішує ґрунт, прогріваючи його та вирівнюючи поверхню.

 

Завдяки особливостям конструкції культиватор KUHN 5635, уможливлюється безперешкодне проходження значного обсягу рослинних решток, поліпшується однорідність культивації з подрібненням грудочок, перемішуються з землею рештки рослин та гербіциди.

 

Два типи лап та дві конструкції стійок, якими вони кріпляться до рами, надають можливість зробити оптимальний агрономічний вибір із чотирьох варіантів їх комбінації: лапи загостренні або плоскі, стійки із спіральними пружинами або підресорені.

 

Крім того, кріплення пружинних стійок є дуже простим і надійним: міцною скобою та одним болтом наче в тисках з використанням нанесених на раму міток.

Читайте також: КУН – бренд, що викликає довіру

Культиватор Cultimer  від KUHN розрахований на високу продуктивність з високою якістю роботи. Універсальність модельного ряду забезпечується різними значеннями ширини машини, яка може агрегатуватися з тракторами середньої і високої потужності, а також великою різноманітністю робочих органів. Таким чином, можна адаптуватися до будь-яких робіт. Культиватор Cultimer призначений для інтенсивного і ефективного лущення стерні на малу і велику глибину. Він адаптується до умов будь-якого господарства і виконає всі необхідні роботи: активне перемішування рослинних залишків, необхідне кришення ґрунту, руйнування стерні та інші.

Ця модель може мати ширину 6,5 м і 8 м; в ній передбачені 4 ряди стійок для більш ефективної роботи. Універсальність Cultimer  досягається за рахунок комплектації культиваторними лапами, шириною 350 мм для поверхневої обробітку ґрунту, а також 50 мм і 80 мм долота для глибокої обробки. Завдяки комбінації культиваторною лапи і гвинтового дефлектора досягається оптимальне перемішування навіть при роботі на полях з великою кількістю рослинних залишків.

Подвійна пружина забезпечує захист обладнання і гарантує безперебійну роботу. Крім того, робоче заглиблення легко регулюється перестановкою фіксаторів.

Культиватори KUHN 5635  та Cultimer є саме тими агрегатами, які дозволяють ідеально підготувати поле під посів незалежно від рівня попереднього обробітку та кількості рослинних решток.

Крім того, «КУН-Україна» підготував аграріям приємний подарунок. Лише 2 та 3 березня під час Х Ювілейного молочного конгресу, що відбудеться у Києві,  аграрії зможуть наочно побачити техніку та отримати детальну консультацію від менеджерів "КУН-Україна".  Також у березні «КУН-Україна» надає неймовірну знижку на культиватори KUHN 5635  та Cultimer у 20% та 30% за умови 100% оплати! Не пропустіть шанс придбати найкращу техніку за привабливою ціною!

Читайте також: Як придбати техніку KUHN зі знижкою до 30%

Надійність, ефективність та  якість цієї техніки перевірена не тільки часом  та досвідом роботи більш як у 60 країнах світу на всіх континентах,  але і багаторічною практикою експлуатації техніки KUHN фермерами Україні.

31 січня 2017 13:59
переглядів:
95573
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ