Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Посол Індії рекомендує українським фермерам вирощувати бобові культури

25 січня 2017
Переглядів:
1292
AgroNews250105.jpg

Українські аграрії мають величезний потенціал щодо експорту бобових на індійський ринок. Про це заявив Манодж Кумар Бхарті, надзвичайний і повноважний посол республіки Індія в Україні, під час конференції «Агробізнес – 2017: фінасові інструменти, інноваційні технології, оцінка та керування ризиками», яка проходить сьогодні у Києві.

«Індія та Україна тісно співпрацюють в аграрній сфері. Індія найбільший імпортер соняшникової олії з України. Алеє ще багато напрямків, за якими плануємо розширювати наше співробітництво», - заявив Манодж Кумар Бхарти.

«Населення Індії складає 1,25 млрд чоловік і переважно споживає бобові та чечевицю. Щорічна потреба у бобових в країні близько 90 млн тонн, але з них Індія виробляє лише 9 млн тонн. Тому цю продукцію імпортуємо з Канади, але Україна знаходиться ближче до Індії. Я завжди наполегливо рекомендував фермерам в Україні орієнтуватися на виробництво бобових, щоб експортувати їх на індійський ринок», - сказав посол.

Він повідомив, що у 2016 році з України вперше був експортований великий об’єм бобових до Індії. «Якщо взяти експорт бобових, пшениці та соняшникової олії, то загальний об’єм експорту з України складатиме від 40 до 50 %. Наші країни мають великий потенціал у торгівлі, яка за статистикою  за 2016 рік склала 2, 1 млрд дол., 1, 75 млрд дол. з яких експортувала Україна. Тому українські аграрії повинні звернути увагу на індійський ринок», - зауважив Манодж Кумар Бхарти.

25 січня 2017 11:54
переглядів:
1292
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.